Víkend v Ráji – Orienťák končí, ať žijí lyže!

Týden po štafetách a družstvech zakončíme orienťáckou sezónu víkendovou akcí v Turnově. Model stejný jako loni – odjezd v sobotu ráno vlakem, v sobotu výlet nalehko s hrami/bojovkou ve skalách, přespání na zemi ve spacáku. V neděli ráno nás vyzvednou rodiče a běžíme ještědský žebřík, pro většinu asi poslední závod v sezóně. Letos vypadá nadějně i spojení sobotní akce (možná i přespání) s turnovskými TOMíky, které známe z tábora. Detaily ještě ladíme. POZOR – přhlášky na akci a nedělní závod (každé zvlášť) končí tuto sobotu 8.10.!

Od půlky října do půlky listopadu je pak nejdůležitější si odpočinout po sezóně, nabrat síly, doléčit zranění, případně navštívit babičky a dědečky, ať jste nachystaní na zimu.

076

Od příštího týdne už budou tréninky zaměřené na lyže. Lyže jezdíme za Zdravotník, přečtěte si informace k lyžařské sezóně 2016/17. Kdo nejste na zimu zaregistrovaní, ozvěte se Michalovi nebo nejlíp přímo Kamenáčovi, ať se zbytečně nepřipravíte o příspěvek na materiál. Zrevidujete taky lyžařské vybavení. Co chybí, tak si buď domluvte bazar s většími nebo objednejte sami nebo z nabídky Salomonu.

V pátek 21.10. od 18h pak uděláme schůzku rodičů, kde probereme plány na příští rok (zima + léto) a bude prostor pro vysvětlení, kdyby komukoliv cokoliv nebylo jasné.