ŠTAFETY! DRUŽSTVA!

Víkend s velkým V je tady. Bude to mohutný – výpravě PraŽáků + dorostenců USK nebude stačit ani 50ti místný autobus a Ivča Beranová a Průšovi tak musí vzít navíc auta. Bude to i historický – a to nejen dosud největším počtem žákovských štafet a družstev, ale i vůbec prvním dorosteneckým družstvem v historii oddílu + kluci H18 se na sobotu kvalifikovali do mistrovského závodu!

Co je třeba vědět (využívám info od Dominiky):

 • Sraz k odjezdu autobusu bude v sobotu 8. 10. v 7:45 na Roztylech, dorazte včas! Ivča jede na druhé nástupní místo na Černý most.
 • V centru závodu pak bude sraz všech PraŽáků v 10:15 (rozdání dresů, čísel, seznámení se spoluběžci, poslední pokyny). K dispozici by měl být jeden čistě PraŽácký tunel a pak 1-2 USK tunely.
 • Start prvních úseků začíná v 11:00, H18 startují v 11:05, D18 11:10, D14 a H14 11:20 a DH12 v 11:25.
 • Ubytovaní budeme ve třídách ZŠ v Kamenickém Šenově, takže spacáky a karimatky s sebou, zajištěnou zde máme i sobotní večeři. Snídani i jídlo na zbytek víkendu mějte z vlastních zásob (kdyby třeba maminky, nebo kuchtivé děti samy:-), napekly nějakou tu dobrotu, můžeme si v neděli udělat předstartovní snídaňový piknik:-)).
 • V neděli je start závodu družstev již v 9:00, DOROST v 9:05, ŽACTVO (osmičlenná družstva) startuje 9:25 a kategorie MIX žáci (pětičlenná družstva) v 9:30.
 • Vyhlášení vítězů, které se nás doufám bude taky týkat:-) je v neděli naplánováno na 15:00 a po něm hned pojedeme zpět do Prahy. Návrat zpět na Roztyly tedy očekáváme kolem 18 hod.
 • Co s sebou – věci na závod (čip, busolu, dres pro jistotu i oddílový, pražácké nezbudou na všechny…) i na pobyt na shromaždišti (doporučujeme zabalit i  čepice, rukavice, teplý bundy, deštníky, pláštěnky, dobrý teplý boty nebo neoprenový ponožky – na shromaždišti to bude dlouhé!), spacák, karimatku, pyžamo, přezůvky, hygienu, jídlo a 200,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování a večeři, zbytek hradí Pražský svaz OB (platí pro všechny, co jedou busem a spí společně, včetně dorostenců).
 • V Orisu jsou již zadány soupisky na štafety i družstva. Prosím všechny o důkladnou kontrolu, kdo tam nemá doplněné číslo čipu nebo ho má chybně, prosím o jeho správné dodání.
 • Dorostenci poběží ve složení: sobota – H18 Martin, Kuba, Kryštof, MIX1 Maruška, Johy, Bára, MIX2 Honza, Eliška, ?; neděle Martin, Maruška, Kuba, Johy, Honza, Bára, Kryštof
 • V případě, že  se někdo nebude nakonec moci víkendu zúčastnit, dejte mi neprodleně vědět, ale doufám, že se nám nemoci a zranění již vyhnou!
 • A jedna dobrá rada na závěr: Každý večer si před spaním a po probuzení do hlavy vsugerujte nejzásadnější pokyn: Musím si kontrolovat správné pořadí kontrol a vždy a stále kontroluju kódyRazím pečlivě –  hlavně když bude u kontroly více lidí!! Nevisím – mapuju si dohledávky svých kontrol. A hlavně – NIKDY NEVZDÁM!

Podrobnosti a případné dotazy a nejasnosti probere ještě Jitka s Pavlem ve čtvrtek v tělocvičně.