Zakončení ve středu v Chuchli a poslední závody o víkendu

máme před sebou asi poslední týden organizovaného lyžování, zakončený závody v Jablonci – Břízkách. Mládež 2005 a mladší jede jen klasicky, starši tj od starších žáků výše jedou v sobotu skiatlon a v neděli volně. V neděli jedou dorostenci a dospělí společně dvoučlenné štafety 3 x 2 x 1,5 km volně.  Připomínám, že při skiatlonu se jede napřed klasicky a pak volně a musí se přezout lyže. Zatím se moc lidí nepřihlásilo, ale přihlášky jsou do čtvrtka 22.00, ale mě to musíte nahlásit aspoň do 17.00. Start po oba dny je v 11.00, tak se dá dojet i z Prahy, případně jet jen na jeden den. Musím to ale vědět kvůli prezentaci. Dejte mi vědět, pokud tam někdo chce přespat ze so/ne, zajistit se tam něco vždy dá. Po závodech jedu s Mrázovýma do Rokytnice na jarňáky, tak se může někdo přidat.

Tuto středu se sejdeme naposledy na lyže v Chuchli, i když je to tam už nepěkné kvůli vylitému oleji. Ale na parkovišti se dá jezdit docela dobře. Přijďte prosím v hojném počtu, uděláme si malou rozlučku se sezónou.

Pokud se s někým už tuto zimu neuvidíme, přeji všem zajímavou a pohodovou letní přípravu a nezapomeňte co jste se již naučili.

SKOL,

Zdeněk Laciga – Kamenáč