Tréninky, závody a akce v dalších týdnech

Ahoj všem,

začala nám tzv. přechodové fáze, kdy je hlavním cílem si odpočinout, dohnat resty, navštívit babičky a dědečky, prostě vše co je potřeba, abyste v listopadu byly nachystaní začít makat na zimu. Pokud poběžíte ještě nějaký závod, tak si hlavně užívejte, jaké to je běžet úplně bez tlaku na jakýkoli výsledek.

To ale neznamená, že vůbec žádné akce nebudou a není potřeba se nikam hlásit:

  1. Příští týden je zakončení sezóny a start nové. Extrémně důležitá akce pro všechny, kdo chtějí v naší skupině v dalších letech vážně trénovat. Akce už by měla být zadaná v systému, podrobnosti k plánovaným změnám budou hned v dalším příspěvku zde na webu. V rámci akce si v neděli zaběhnem ještědský oblasťák ve Skokovech.
  2. Tréninky jinak normálně běží v rytmu středa – kolečkáče v Modřanech, čtvrtek – tělocvična a teorie Na Líše + k tomu úterý individuálně atletický trénink. Uvidíme, možná některé úterý vyrazíme společně na kros.
  3. Ostrou přípravu na zimu zahájíme o víkendu 11. a 12.11. V sobotu bude brigáda v lese na Brdech. Není úplně samozřejmé, že jen tak běháme v lese, ten les někomu patří někdo se o něj musí starat. Kdo bere, měl by někde taky dávat – a my potřebujeme udržovat s majiteli lesa dobré vztahy, abychom tam mohli trénovat a pořádat závody. Jeden den společné práce je minimum, co tomu může každý dát, nehledě na to, že to bude před zimou dobrá posilovačka. V neděli pak tradiční rychlostní zkouška na Velké Kunratické – nezapomeňte se včas přihlásit, hlavně ročníky 2003 a starší, kteří se už nemůžou dohlašovat na místě.

Vašek