Tréninky a závody tento týden a dál

Podzimní kvalifikační štafety jsou za námi, pro někoho veleúspěšně, pro někoho o trochu méně, ale celkově jsme si ověřili, že na tom nejsme vůbec špatně. Tím spíš, že každý mohl zjistit, kde má rezervy a co jde ještě do družstev vylepšit (i kdyby to bylo jen ověření, že pravidlo o kontrolování kódů platí i pro letošní podzim 😉  Máme na to necelé tři týdny…

  1. Dnes je trénink tradičně v 17.30 od Dubu a budeme se držet osvědčeného modelu rozklus-abeceda-kreslení-lesní fotbálek.
  2. Zítra (čtvrtek 21.9.) bude následovat letos poslední orienťácký trénink v Krčáku, sraz v 17.30 u altánu „autobusová zastávka“ nad údolím, tj. tady. Přijďte včas (i Průšovi!), bude dvoukolový masák!
  3. O víkendu je mistrovství na klasice u Raspenavy. I když nakonec nejspíš nikdo nepoběží hlavní závod, v T4 bude silná tréninková skupina + je potřeba držet palce nadějným veteránům 🙂
  4. Příští týden tréninky nebudou, od čtvrtka do neděle podzimní USK Open soustředění na Pláních pod Ještědem, informace dostáváte a ještě dostanete zvlášť mailem.
  5. První říjnový týden počítejte ve středu s mapovým tréninkem za Prahou (nejspíš Brdy u Řitky) s poměrně brzkým srazem (cca 17h) ať to stihnem do tmy.
  6. Ve čtvrtek 5.10. pak už bude první trénink v tělocvičně, pojmeme ho spíš jako poradu a naladění na družstva.
  7. No a o víkendu 7.-8.10. závodní vrchol podzimu, mistrovství štafet a družstev v Králíkách. Žáci běží za Prahu, Dorostenci za USK. POZOR – přihlášky je potřeba dořešit tento týden. Žáci (HD12-14), podívejte se nejdřív do této tabulky. Pokud v ní jste, jednoduše potvrďte účast a přihláška je pro vás vyřešena. Ostatní žáci a dorost – přihlašte se přes oddílový systém. Obojí prosím udělejte co nejdřív, ideálně do pátku, ať máme alespoň víkend na dořešení. Určitě chceme, aby nás zase jelo co nejvíc! Kdo se nevejde do hlavních družstev, poběží MIX nebo MIX žáky a hlavně si všichni fandíme navzájem. Každopádně každý si zaběhne jak v sobotu, tak i v neděli.
  8. Pro všechny, kdo to s orienťákem myslí vážně a chce v naší skupině pořádně trénovat, rezervujete si navíc víkend 21.-22.10. Uděláme si zase zakončení sezóny v Turnově, v sobotu nějaký výlet a hry, v neděli závod (pro většinu poslední letošní) ve Skokovech. Ale hlavně si v sobotu večer trochu víc popovídáme o tom, co vlastně od orienťáku čekáme, kam to chceme dotáhnout, co jsme pro to ochotni udělat a že v partě to bude nejspíš snazší než každý sám. Od letošního podzimu začneme trénovat trochu v jiném režimu, tak je opravdu DOST důležité, abychom si to dobře nastavili a aby všichni, kdo opravdu chtějí, byli u toho.

One Reply to “Tréninky a závody tento týden a dál”

Komentáře jsou uzavřeny.