Zima se blíží a tady jsou první informace

Zdravím všechny příznivce lyžování.

Zima se blíží, tak posílám první informace. Zatím nejsou termínovky, tak jen to hlavní, co se plánuje. Detailnější info pošlu později.

Tréninky.

Vloni a předloni jsme si zvykli na středy od 18 hod, tak v tom budeme pokračovat. Velká část teamu má  ještě treninky ve svém hlavním letním sportu, většinou orienťáku, ale roste i skupina těch, kteří ve středu jiný trenink nemají. Proto bychom začli už od 13. září od 18 hod opět v Modřanech na kolečkových bruslích/lyžích s hůlkama. Je potřeba přendat bodce na hůlkách, což vám udělám tam na místě od 17.30 nebo si to udělejte sami že to nahřejete horkým vzduchem nebo ve vodě, sundáte  a přilepíte tavicí pistolí. Protože nám dorostlo spoustu žáků, dokoupín kol lyže, je to lepší než brusle…

Materiál:

jako v minulých letech, pro ty, co to neznají tak krátce:

1. schovávejte si účtenky od všeho lyžařského materiálu, ale i podobného jako třeba na běh.

2. Udělala se velká objednávka lyží od Sportenu. K dodávce to bude asi v říjnu, takže až to přijde, dám vědět a pak vám to prodám.

3. máme smlouvu na slevu u  Salomonu, až bude ceník, dám vědět. Využijeme především na boty, vázání, hole.

4. podle účasti na závodech vám pak materiál proplatím. Vlonskou zimu právě zpracovávám, takže ji proplatím až teď. Zdrželo se to kvůli aferém s dotacema.

Program, který je zatím jasný:

1. podz. prazdniny 26-27.10, plus víkend, tj 4 dny. Uděláme zase soustředění nebo aspoň výjezdy podobně jako vloni – kolečkové lyže+ výběhy na nějaký populární kopec atd. Je také zakončení OB, tak to bude spíše pro ostatní.

(pozn. redakce: skupina žáci má v této době zakončovací víkend na Slovance a skupina dorost má plánované volno, aby jsme nabrali sílu po podzimní sezóně. Přesto je Kamenáč ochoten udělat soustředění.. domluvu směřujte přímo na něj)

2. 17 listopadu je pátek. tzn další 3 dny volna. Možná už bude sníh, ale počítejte s nějakou akcí.

(pozn. redakce: tohle je tradiční přípravná akce na zimu, na starosti to bude mít Michal a program bude podobný jako loni na soustředění Kanál a sopky)

3. Soustředění Misečky 30.11 – 3.12. na chatě Rolba jako vloni. Je tam 36 míst, počítám, že 6 dospělých by to zvládlo, takže na děti bude cca 30 míst Přihlášky přes USK systém nebo emailem. Bude upřesněno.

(pozn. redakce: tohle je opravdu nejdůležitější přípravné soustředění)

4. pololetky jsou 2. února, tzn jsou 3 dny. Tradičně v tomto termínu pořádáme závody, ale zatím nejsou termínovky, takže to až později. Nicméně na to navazují jarňáky P1-5, takže to bude problém.

Dále počítejte, že celou zimu se každý víkend něco děje, takže na zimní spánek zapomeňte.

SKOL,

Kamenáč