Tréninky tento týden (a výhled dál)

Lyžařská sezóna sice vrcholí, ale je pomalu čas už taky myslet na léto!

Středeční tréninky už budou běhací s čelovkou, dnes sraz v 18.00 U Dubu v Krčáku. Bude kosa, tak: (i) přijďte včas, na nikoho nečekáme; (ii) neberte si buzolu, zbytečně zebe v ruce; (iii) poběžíme volněji, oblékněte se spíš víc a nebude to extra dlouhé; (iv) koho budou vyzvedávat rodiče, tak ať přijedou v 7 k nám do Urešovy 8, počkáte vevnitř.

Čtvrtek normálně dál teorie + tělocvična, jen posilování víc zaměříme z lyžařského na běžecké.

O víkendu v sobotu lyžařský trénink v Roudnici (viz mail od Kamenáče), v neděli výběh na Brdy, sraz v 10.00 na parkovišti pod vedením mezi Řitkou a Řevnicema – dejte mi vědět kdo pojede, ať nachystám mapy.

Příští víkend budou poslední lyžařské závody – Tygří skiatlon v Jablonci. Je to výborná příležitost, aby si to zkusili i ti, kdo toho za zimu moc neodzávodili. Běhací trénink o tomto víkendu nebude. Přihlaste se do Kamenáčovo tabulky, nebo přímo Kamenáčovi, pokud nejste ve Zdravotníku registrovaní.

Víkend na to (16. – 18.3) už bude první USK běhací soustředění – tradiční Peklo v Ráji. Akce je určená hlavně pro skupinu T, kromě trénování si vyhodnotíme lyžařskou sezónu (a že je co hodnotit 😉 a občerstvíme plány na tu letní. Pokud se ale chce připojit někdo ze skupiny Z, není problém, dejte mi vědět.  Odjezd společně vlakem v pátek odpoledne, začínáme večer nočákem. V sobotu si zaběhneme Jarní skály a odpoledne dáme mapový trénink, v neděli zase už legendární dlouhý výletoběh. Cesta zpět zase vlakem. Ubytování ještě ladím, buď Žlutá ponorka nebo Králíček. Sledujte přihlašovací systém, vše bude tam – pozor je potřeba se přihlásit zvlášť na soustředko a zvlášť na Jarní skály! Na paralelní soustředko SCM/TSM tím pádem nepojedeme – po dohodě s šéftrenérem Lanďákem to pro nás není úplně vhodná akce hned poté, co slezeme z lyží – potřebujeme přece jen trochu pomalejší start.