Tréninky a závody tento týden (a dál v únoru)

Část z nás má jarní prázdniny, stejně jako škola Na Líše, takže tento týden společný středeční ani čtvrteční trénink NENÍ! To ale neznamená, že netrénujem, jen že makáme individuálně. Nezapomeňte to hodit na Stravu, ať se podíváme, jak si kdo umí dát do těla, když mu trenér nestojí za zadkem 🙂

Příští týden naopak tréninky určitě budou, i když na prázdninách je pro změnu druhá půlka. Pokud nebude na Vypichu možné lyžovat, půjdeme běhat s čelovkama do Krčáku. Ve čtvrtek tělocvična jako obvykle.

Kdo máte volno o víkendu, zvažte v sobotu hladké závody v Novém Městě v Krušných horách, viz info od Kamenáče. Víkend na to závody nejsou, tak nejspíš domluvíme nějaký společný trénink, alespoň na 1 den. No a na 24. – 25.2. jsou odložené LOBy (So klasika, Ne ŠTAFETY + krátká) v Roudnici. Doufám, že vyrazíme v ještě silnější sestavě, než jsme měli domluvenou v lednu. Budeme na to ideálně rozlyžovaní a rozzávodění (někteří i s mapou). Ti co LOBy jezdí tak samozřejmě jedou oba dva dny, kdo si je jede zkusit poprvé, tak nedělní štafety + krátká na otočku z Prahy je ideální příležitost. Hlaste se v přihláškovém systému do 15.2. ať máme čas doladit sestavy!

One Reply to “Tréninky a závody tento týden (a dál v únoru)”

  1. Michal

    Ahoj,
    bohužel import závodů z Orisu do Oddílového přihlašovacího systému nefunguje a budou nutné nějaké úpravy na Bořanově straně. Takže co se týče přihlašování na LOBy do Roudnice, tak mi prosím dejte vědět mailem a já vás přihlásím.
    MIchal

Komentáře jsou uzavřeny.