Tréninky a závody tento týden

Ve středu je:

(A) 11. trénink TSM – model na MČR middle; Místo srazu: do 16:20 na Zličíně na autobusáku u výstupu z metra. Odjezd busu v 16:30 – přijede a hned musí odjet, na nikoho nemůže čekat; Místo tréninku: Horní Bezděkov, vzdálenost z autobusu na start cca 500 m. Místo startu zde: https://mapy.cz/s/3tQLJ Formát tréninku: 2 middlové okruhy, A 2.8 km, 12 k; B 2.2 km 10 k; můžete běžet jeden, druhý nebo (kdo to stihne) oba; Mapa: Brdce 1:7500, stav duben 2019; Terén: Rychlá horní placka kombinovaná s členitým kamenitým svahem; Časomíra: čas okruhů bude měřen ručně (bez SI čipu), na kontrolách stojany s lampiony, popisy na mapě; Ražení: dotykové senzory; Přihlášky: do úterý 24:00 v komentářích na FB nebo mi pošlete SMS; Návrat busu: Zličín, cca 20:00

(B) pro všechny, kdo neladíte na M-ČR nebo si nestíháte zatrénovat, tak náš oddíl pořádá štafety Klacky Open a je AKUTNÍ NEDOSTATEK LIDÍ. Přijďte prosím pomoct do Řep nebo přemluvte rodiče, ideálně obojí! Nahlašte se dopředu Jáje.

 

Ve čtvrtek bude už jen lehčí nalaďovák. Vede ho Michal, sraz v 17.30 na hřišti u Hotelu Globus. Ale pozor, přijďte nalehko,nebude tam nikdo, kdo by hlídal věci.

No a o víkendu prověří naši mapovou i běžeckou techniku Čížkáče u Trutnova!