Tréninky a závody tento týden

Není třeba nosit dříví do lesa, všichni víte, co vás v nejdůležitějším týdnu podzimu čeká. Tak jen pár organizačních upřesnění a připomenutí:

  • zítra je mapový štafetový trénink na Brdech, sraz v 17:45 v Černolicích, cca v 17:00 hromadný start (jestli se někde zaseknete, volejte, chvilku můžeme počkat. Jde o to, abychom si naposledy vyzkoušeli kontaktní orienťák. Počítám, že dorazí všichni, kdo běží o víkendu a berou to vážně. Nabízím 2 místa v autě s odjezdem v 16.15 z Urešovy 8. POZOR – je potřeba, abyste mi potvrdili účast dnes do večera, ať stihneme připravit mapy
  • ve čtvrtek trénink v tělocvičně, od 17.15 si v rámci teorie projdeme všechny informace a taktiku na víkend
  • Štafety a družstva: jedna změna v sobotních MIXech, místo Puchaldy v sobotu běží Johy, Honza dorazí až na neděli. S PraŽákama jede v sobotu ráno autobusem a spí v tělocvičně: Vilda, Hanka, Háňa Jolča, Markul, Kiki, Valča, Fána, Maty, Daník, Niček, MicHal, Adla, Eva a Áďa. Ostatní jedou a spí po vlastní ose. Kdyby bylo cokoliv jinak, nebo jste měli jakýkoliv problém, který by ohrožoval účast o víkendu, dejte co nejdřív vědět!