Tréninky a závody tento týden

Ahoj všem, léto je pryč, hlásí se podzimní sezóna. Tu jsme sice technicky vzato začali už minulý víkend na West Cupu, ale někteří to pojal částečně ještě prázdninovém režimu. Výsledky a tréninkovým nadšením vynikali (nepřekvapivě) Jolča s Vildou, kteří si ke 3 etapám a tréninku stihli ještě nočák. Stáe roustoucí Nik má taky slušnou formu a umístění na bedně vybojovala i Háňa. K tomu Hanka na Východkách deklasovala všechny D12. Dobře si ale vedli všichni, kdo o víkendu běhali, určitě je na čem stavět.

Bez tréninku to ale nepůjde, takže hurá do toho:

Ve středu sraz 17.30 u Dubu. Vemte si s sebou červenou fixu! Půjdeme trochu volnější rozklus a rozcvičení, pak si zkusíme cvičení na paměť a zakončíme tradičním lesním fotbálkem.

Ve čtvrtek mapový trénink, sraz 17.30 na roku ulic Na Lhotech a Ke Hrádku, čili tady. Na rozhýbání před závody dáme něco rychlejšího.

O víkendu pak běžíme Bčka v Písku, tj. terénu který dobře známe z loňského USK Open. Spíme celý oddíl žase na chatě Živec, takže ideální příležitost probrat plány na trénink, štafety a vůbec zbytek sezóny.

Těším se!