Přihláška na tábor!

Je čas se přihlásit na letní tábor (pokud jste to ještě neudělali). Info od Štěpky je dole. Je potřeba hlavně vyplnit závaznou přihlášku (1.část), naskenovat a poslat na dole uvedený mail. 2.a 3. část přihlášky se odevzdává před odjezdem. Platba do konce června buď s v.s. přiděleným v tabulce, nebo si o něj napište. Kdo odešlete přihlášku, odklikněte to prosím i v našem přihlašovacím systému, ať máme navzájem přehled, kdo jede.

Vašek

_______________________________________________

Dobrý den, ahoj,

blíží se nám konec května a s tím i spojené uzavírání přihlášek na letošní tábor. Proto kdo ještě nezaslal přihlášku a chystá se jet s námi, ať tak učiní. Kapacita tábora není neomezena, proto neváhejte a zasílejte přihlášky.
V příloze naleznete přihlášku (1., 2., 3. část), variabilní symboly (pokud v nich své dítě nenaleznete, napište a bude Vám přiděleno). Cena letošního tábora je 2800,- pro členy KČT Sokol Turnov a 3100,- pro nečleny (navýšeno o členské příspěvky).
Přihlášky nám prosím zasílejte do 31.5. Mějte prosím na paměti, že kapacita tábora je omezena!! Proto s přihlašováním příliš neváhejte. Zároveň bychom Vás rádi požádali, abyste tábor zaplatili co nejdříve, nejpozději však do 31.6. Podrobnosti o zasílání přihlášek a platbě naleznete v přihláškách.
Pokud máte kamarády, kteří by s námi chtěli také jet, neváhejte a pozvěte je, rádi je vezmeme s sebou.
Počítejte s dalšímu upřesňujícími emaily. Pokud by ale nebylo cokoliv jasné, neváhejte a napište nám. Je lepší zbytečný email než nějaké nedorozumění.
Prosíme, nezkracujte dětem pobyt na táboře! V případě většího počtu přihlášených dětí mají přednost ti, kteří jedou na tábor na celou dobu.
S pozdravem,
za tým vedoucích Štěpi Zakouřilová
Táborová rada
Mobil:607 394 755
Email: taborkct@gmail.com