Podzimní sezóna nabírá obrátky – hlaste se na štafety!

Druhá část letní orienťácké sezóny je výrazně kratší, ale o to nadupanější. Tento víkend nakonec závodíme na třech různých místech – někdo v náročných terénech v Jakuszycích, někdo v Chrastavě a někdo si dá jen sprintík ve Vokovicích. Na druhou stranu je to příležitost na třikrát víc pódiových umístění 😉 Každopádně je nutné se udržovat v závodních obrátkách, protože hned týden na to jsou v Jablonci hlavní individuální závody podzimu – Český pohár + A i B žebříček. No a pak už všechno graduje ke štafetám a družstvům.

Nejprve pojedeme na štafetový víkend (se sprintem) do Brna – tam chceme vyrazit v co největším počtu, je to ideální trénink na mistrovství družstev a navíc štafety jsou vždycky větší zábava. POZOR – přihlášky jsou do soboty! Pojedeme v sobotu ráno, přespíme v Brně a návrat v neděli odpoledne. Hlaste se i pokud nemáte dopravu, tu vždycky nějak vyřešíme.

No a pak už nás čeká pořádání/vlastní závod v Chuchli, od středy 28. do neděle 2.10. výjimečně dlouhé podzimní soustředění USK Open a vše vrcholí štafetami a družstvy v Boru, kde počítáme úplně s každým, omluvenky se nepřijímají 😉 Dobrá zpráva je, že sezónu pak zakončíme v Turnově už 15.10., aby zbyl čas na oddych, regeneraci, návštěvy babiček apod. než začneme s přípravou na zimu.