Peklo v Ráji – detailní info

Kromě základního motta, že letos bude v Pekle dost kosa, tady máte podrobné info:

  1. Sraz na místě do 18.30, ideálně tak, abyste se stihli ubytovat a v 19.00 byli ready na nočák. Dopravu zvládneme auty, domluvte si s řidiči přesný čas a místo odjezdu: Michal – Nik, Jolča, Vilda, Hanka; Vašek – Helenka, Klárka, Maty, Markul; Ivča – Háňa, Eva, Kiki, Terka, Adél, Aďa, Baldi; Pavel Bo – Danbo, McHall. V sobotu ráno přejezd na Kost zvládneme sami – tj NENÍ potřeba, aby rodiče někoho vyzvedávali u Králíčka
  2. Rozdělení pokojů: 3L apart – V+H+Klárka; 4L apart – Maty, Danbo, Vilda, Baldi; 4L apart – Háňa, Markul, Jolča, Hanka; 3L – Eva, Terka, Aďa; 2L – Kiki+ Adél; 2L – Pavel + Michal; 2L – Ivča + Wifi; 2L 2.patro – Nik+McHall
  3. Jídlo plná penze začínáme v pátek večeří po tréninku (20.30), končíme v neděli obědem; celková cena je 550,- Kč/den, bez oběda o něco míň.
  4. Program: v pátek nočák kombo společná linie + hromaďák po kontrolách; sobota dop Jarní skály, odpoledne shluky (kombo dlouhý přeběh + dohledávky); neděle dlouhý výletoběh. Večer v pátek oslavíme lyžařskou sezónu a v sobotu si řekneme více k té letní.
  5. Vybavení – už jste všichni zkušeňáci, ale pro jistotu, naprostá povinnost je: samozřejmostí jsou GPS hodinky + notebook (vlastní nebo domluvený) na vyčtení; dobré oblečení (nebudeme běhat extra rychle, tak v klidu radši overal než dres – to platí i pro Jarní skály); teplá čelenka/čepice + tenké rukavice, aby vás nezábla buzola; dvoje běhací ponožky a ideálně i boty; kvalitní čelovka, co drží na čele (a nemusí se nosit v ruce) a 100% baterky. Naopak nepotřebujete nic na nošení pití/jídla na neděli, občerstvovačky obsloužíme autem.

 

 

One Reply to “Peklo v Ráji – detailní info”

  1. Jaja

    Jj, není nad nočáky v blizzardu, světlo se odráží od vloček zpět do očí a je to prostě celkově jinej level 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.