Krásný výlet v Ráji a spousta plánů

Minulý víkend jsme jednak výborně potrénovali na koloběžkách – 32 km a 900 m převýšení je slušná porce – ale hlavně probrali plány a fungování skupiny do další sezóny. Pro ty, kdo se nemohli zúčastnit je tady shrnutí toho nejdůležitějšího:

  1. Loňské vyjasnění pravidel s rozlišením na kategorie Z/T/P a vaše rozhodnutí, jak vážně to s orienťákem myslíte, zafungovalo mnohem lépe, než jsme čekali. Nám trenérům to výrazně zjednodušilo práci a na většině z vás je posun v přístupu ohromně vidět.
  2. Pravidla budou platit ve stejné podobě i pro příští rok, jen budeme výrazně víc hlídat vyčítání hodinek a publikování map do archivu a tréninků na Stravu. Taky se zase o kus zvýší nároky na samostatnost 😉 POZOR – nový tréninkový rok začíná už teď v pondělí 29.10., tak ať vám neuteče začátek!
  3. Nyní je pro vás taky nejlepší příležitost přehodnotit, jak to s orienťákem a lyžováním myslíte. Kdo chce pokračovat v kategorii T nebo do ní nově přejít (a neudělal to o víkendu v Ráji) , vyplňte a doručte  mi (stačí scan mailem) tento dotazník. Termín je nejpozději na našich PŽ v neděli 4.11. Kdo mi ho nedoručí, počítám, že chce být v kategorii Z. Kdo byl v kategorii Z, ale nebyl loni na žádném tréninku ani akci, posouvá se do kategorie P. Jestli potřebujete cokoliv vyjasnit, odpovědět nebo domluvit jinak, tak se ozvěte, rád to s vámi proberu. Je důležité, abychom v tomto měli všichni jasno.
  4. Přehled hlavních akcí na zimu + jaro + léto 2019 je tady. Podrobnější plánovací kalendář bude následovat.
  5. Od příštího roku budeme výrazně víc fungovat dohromady s pražským TSM/SCM. V zimě pojedeme víc LOBů (pokud bude sníh) a  na jaře se chystáme zase na Tiomilu. Hlavní akcí léta bude zájezd do Švédska, kde potrénujeme v Kristianstadu (nebo u nějakého jiného kamarádského oddílu, případně zase v Alvestě), zaběhneme si společně čtyřiadvacetičlenné štafety Tjoget, a potom přejedeme do Dánska sledovat JWOC a zaběhnout si závody s ním spojené.

Vašek