Informace pro praŽáky od Dominiky

Pěkný předprázdninový večer všem!
Ještě než se rozjedete na prázdniny, mám pro vás dvě důležité informace týkající se podzimu a zimy!
1) pro PraŽáky (dle klubové příslušnosti, rok narození 2003 a mladší)
Jelikož budeme v říjnu obhajovat mistrovský titul v oblastních družstvech (pište si do diáře, že to bude 7. – 8. 10. na Šumpersku) musíme na to řádně naladit a potrénovat! Proto se o prodlouženém víkendu 28. 9. – 1. 10. uskteční PraŽácké soustředění na Chatě Pláně pod Ještědem (tam co byla letos první béčka).
Je určeno pro samostatné žáky aspirující na start v jednom z žákovských družstev, tedy veeelmi šikovné DH10 a starší. Můžete se hlásit už teď zde.
2) pro PraŽáky (dle místa trvalého bydliště, rok narození 2002-2005/6)
Král je mrtev, ať žije král – dnes jsme se vrátili z Letní olympiády dětí a mládeže a už pomýšlíme na tu Zimní olympiádu dětí a mládeže, která se uskuteční 28. 1. – 2. 2. 2018 v Pardubickém kraji, a kam je zařazen i LOB a účastnit by se měly ročníky 2002 – 2005 (možná i 2006, ale to budu ještě muset ověřit). Opět pojede 8 závodníků za každý kraj.
Počítejte s tím, že nominační závod proběhne v prosinci na Mísečkách v rámci týdenního lyžařského soustředění, které tam již pravidelně pořádá Sekce LOB v čele s Vlastou Zlesákovou. Na soustředění taky doporučuji se přihlásit, přihlášky budou patrně otevřeny někdy v průběhu léta, možná i v nejbližších dnechm ale bývá to dost nacpané a na všechny se asi nedostane (sledujte stránky LOB – http://www.ski-o.cz/). Nominačního závodu se však bude moci zúčastnit kdokoliv i mimo soustředění.
Budeme se pak za Prahu snažit uspořádat i nějaké další lyžařské soustředění.
Pokud jste žádný LOB dosud nejeli, tak to nevadí, důležité je, jestli umíte jezdit na běžkách (ideálně bruslit). S tím a mapovým základem z pěšího OB si hravě vystačíte!
Tak přeji pěkné léto a brzy na nějakých závodech na viděnou!

One Reply to “Informace pro praŽáky od Dominiky”

  1. jaja

    Co Dominika nenapsala:
    Jedná se o tradiční soustředko USK Open a šéftrenér má záměr připravit na něm na družstva i USK dorostence! Takže se hlašte i Vy starší, dokud je některá z 60 postelí volná 🙂
    Je to samozřejmě výběrová akce pro velmi motivované a stále dobře naladěné adepty 😉

Komentáře jsou uzavřeny.