Blíží se GALAVEČER – staré známe ceny udělíme úplně NOVĚ

Na 6. prosince máme naplánován tradiční Galavečer s vyhlašováním cen za uplynulou sezónu. Už loni jsme si říkali a v Turnově si potvrdili, že letos k nominacím a vyhodnocení po sedmi letech přistoupíme úplně jinak, a to SE ZAPOJENÍM VÁS VŠECH!

Jak to bude probíhat?

A. Do neděle 25.11. 24.00 h máte příležitost nominovat kohokoliv z USK Dorost skupiny (mimo sebe) na kteroukoliv z 6 cen. Nominace MUSÍ obsahovat alespoň krátké zdůvodnění, proč si nominovaný cenu zaslouží. Připomínám, že 1. BOREC ROKU oceňuje výkony za celou sezónu; 2. VÝKON ROKU jedinečný výkon v konkrétním závodě/akci; 3. SKOKAN ROKU zlepšení v průběhu sezóny; 4. SRDCAŘ ROKU výkon který vyžadoval mimořádnou vůli, odhodlání a zápal; 5. PARŤÁK ROKU týmového ducha a 6. NOVÁČEK ROKU nově příchozí, kteří s námi zvládli celou sezónu a dobře zapadli. Dále máte příležitost nominovat SAMI SEBE na cenu KUFR ROKU, a to odkazem na konkrétní mapu nahranou v USK Archivu. Zde není odůvodnění nutné, ale vylíčení dramatických momentů z průběhu kufru výrazně zvyšuje šanci na získání ceny. Nominace posíláte mailem na adresu vaclav.zakouril(zavináč)o2.cz s označením „USK – výroční ceny“ v předmětu.

B. Ve druhé fázi trenérská rada (Vašek, Helenka, Michal, Jitka) vybere z nominovaných 3 v každé kategorii, které zveřejníme na webu do 30.11.

C.  Ze zveřejněných nominací vybereme vítěze MY všichni (Dorosti+ternérská rada) podle toho, kdo dostane nejvíc hlasů. Hlasujete zase mailem na stejnou adresu jako nominace se stejným předmětem. Uzávěrka bude 5.12. ve 22.00

D. „Honorable mentions“ a CENU V+H udílíme přímo.

Doufám, že postup je vysvětlen dostatečně jasně a jsem děsně zvědavý, jak to bude fungovat 🙂

Vašek

Formulář:

https://goo.gl/forms/ZJhCF7WgVZuI13aW2