Zápis z jednání schůze o přípravě na Tiomilu a další akce

Tiomila:

  • odjezd ve středu večer dvěma mikrobusy a trajekt se zjišťuje
  • čtvrtek večer závod městský sprint blízko Alvesty
  • sobota odjezd brzo ráno na Tiomilu a už dopoledne závodí děti up to DH16, odpoledne divácky štafeta žen, večer a v noci divácky noční štafety mužů
  • neděle ráno odjezd do Alvesty
  • pondělí ráno odjezd domů
  • Praktické informace:
  • 5 jídel budeme sami vařit, děti a dospělí, první jídlo čtvrtek večer
  • snídaně si berou děti samy
  • na Tiomile je možno koupit něco v bufetu – kapesné s sebou
  • s sebou velmi teplé oblečení, teplý spacák
  • s sebou pas, pojištění, plnou moc od rodičů Souhlas s cestou
  • peníze na bufety a v potravinách na snídaně, ale na velké jídlo kupujeme suroviny společně

Další akce, co nás čekají:

  • letos běháme jako hlavní Žebříček B, všichni přihlásit do žebříčku v přihláškovém systému, 6 závodů na jaře a 4 na podzim
  • štafety Vyzývací Pohár 20.-21.5., jede se autobusem pražské oblasti, pasy s sebou – pojede se přes Polsko
  • cyklovíkend 27.-28.5. co nejdříve přihlásit
  • dorostenci MČR Lipnice
  • Zájezd švédsko, Alvesta, informace přijdou
  • Tábor od 29.7., o přihlášku si řekněte Vaškovi
  • konec srpna West Cup

 

Reakce na “Zápis z jednání schůze o přípravě na Tiomilu a další akce

  1. Jája

    K žebříčku B:
    Dle soutěžního řádu http://www.orientacnibeh.cz/upload/dokumenty/sekce-ob/sr-ob17.pdf , str. 12, jsou v kat DH14-DH18 žebříčku B hodnoceni pouze držitelé minimálně licence B, což z našeho oddílu jsou níže uvedení, – čtrnáctky a starší se tedy určitě do žebříčku přihlašte!! Do 30. dubna přes oddílový systém!! Ostatní na závodech mohou startovat, jen nebudou hodnoceni v žebříčku, z kterého ti nejlepší získávají licenci A.
    VSP0000 Semík Jakub B USK Praha
    VSP0102 Průša Kryštof B USK Praha
    VSP0150 Horáková Barbora B USK Praha
    VSP0202 Bolehovský Michal B USK Praha
    VSP0250 Titzová Adéla B USK Praha
    VSP0253 Aschermannová Tereza B USK Praha
    VSP0400 Zakouřil Matyáš B USK Praha
    VSP0405 Baldrian Tomáš B USK Praha
    VSP0406 Průša Dominik B USK Praha
    VSP0453 Kopecká Valentýna B USK Praha
    VSP0454 Aschermannová Klára B USK Praha
    VSP0456 Štraitová Jolana B USK Praha
    VSP0508 Bolehovský Daniel B USK Praha
    VSP0553 Malečková Hana B USK Praha
    VSP0701 Štrait Vilém B USK Praha
    VSP9950 Kopecká Johana A USK Praha

Komentáře jsou uzavřeny.