Soustředění Švédsko/Dánsko – finální příprava

Už tuto sobotu vyrážíme, nejvyšší čas na poslední informace:

 1. Tento týden už společný trénink nebude ani ve středu ani ve čtvrtek. Daník, Vilda a Evička sklízí na olympiádě medaile ve velkém, ostatní si vylaďte trénink individuálně podle toho, jak se po jarní sezóně cítíte. Kdo je hodně unavený, určitě by si měl trochu odpočinout, kdo naopak odpočíval dost, tak je dobré se trochu rozběhat. Příští týden si mákneme.
 2. Odjezd tedy v sobotu 29.6. ráno. Sraz v 06:00 u Mekouše na OVM u výjezdu z Prahy na D8 (před křížením s Kosteleckou). Vyrážíme nejpozději v 06:15, v 13:00 nám z Rostocku jede trajekt do Gedseru.
 3.  

  Složení aut je zatím poskládáno na usnadnění odjezdu, pak se klidně rozesadíte jinak. Domluvte se s řidičem, kdy a odkud vyráží na sraz přes Prahu, případně kde vás může nabrat cestou: A. Vašek, Helenka, Vendy, Klárka, Marys, Maty, Valča; B. Pavel, MicHal, Daník, Adam, Eva, Háňa, Áďa;  C. Zdenda, Markul, Michal, Nik, Baldi, Evička, Jolča, Vilík, Hanka

 4. Kiki a Terka za námi dorazí později autobusem. Kdo nestihne sraz, pojede s nima 😉
 5. První týden ve Švédsku spíme na zemi na klubové chatě s kuchyní, o víkendu v klubových stanech a v Dánsku pak ve čtyřlůžkových chatkách na posteli (ale bez povlečení) zde https://www.dancamps.dk/hampen/ferieboliger
 6. S sebou kromě obvyklých věcí na dvoufázový trénink (včetně  GPS hodinek a noťasů na vyčítání) nezapomeňte čelovku (někdo bude v noci i závodit, ale nejspíš si všichni dáme alespoň jeden trénink); misku, kelímek a lžíci na jídlo a samozřejmě spacák a karimatku.
 7. Jídlo první týden: si budeme vařit sami, začínáme nedělním obědem (takže si s sebou vezměte jídlo na cestu + nedělní snídani) a končíme páteční večeří; na snídaně nakoupíme na místě společně, oběd a večeři každý den zajistí vždycky jedna vařící skupinka: 1. Vašek, Helenka, Klárka, Maty, Vendy; 2. Pavel, MicHal, Daník, Marys, Adam; 3. Zdenda, Markul, Valča, Baldi, Evička; 4. Áďa, Terka, Kiki, Eva, Háňa; 5. Michal, Nik, Jolča, Vilík, Hanka a 6. Kůčovci. Prosím domluvte se ve skupinách, co budete vařit, případně jestli si něco nakoupíte dopředu v Čechách. Jinak ale půjde bez problémů nakoupit až na místě.
 8. Jídlo o víkendu na Tjogetu, si nakoupí každý sám buď dopředu v obchodě, případně na shromaždišti v bufetu. Já vezmu malý vařič a prosím Zdendu, Pavla a Michala o to samé. Počítejte tedy s tím, že bude k dispozici horká voda na čaj nebo zalití vloček a instantního jídla. Nic většího než vodu ale vařit nebudeme.
 9. Jídlo v Dánsku máme objednané společné večeře od neděle do pátku. Na obědy a snídaně si nakoupí každý sám (chatky mají kuchyňky).
 10. Zálohu 6.000,- na osobu mi prosím zaplaťte do odjezdu na účet 476811001/5500. Kromě toho by každý měl mít s sebou cca 400 SEK a 600 DKK na jídlo. Kdyby ale někomu peníze chyběly, není problém abych zaplatil kartou/vybral na místě a připsal vám to následně na vyúčtování.
 11. Návrat do Prahy plánujeme v sobotu večer okolo 23:00

           

 

 

Reakce na “Soustředění Švédsko/Dánsko – finální příprava

Komentáře jsou uzavřeny.