Soustředění Rakousko – finální info!

Ahoj, do odjezdu zbývají 3 dny, je akorát tak čas dořešit poslední detaily:

  1. Odjezd v pátek 17.7. v 17.00 od Pragotouru, SRAZ v 16.30! Tedy pokud nemáte s řidičem domluvený, že vás vyzvedne cestou 😉
  2. Cesta trvá cca 6 hod + přestávky. Vemte si s sebou něco k večeři, pokud vám nestačí kratší zastávka na pumpě. Na místo dorazíme před půlnocí, stravu začínáme v sobotu snídaní.
  3. Spíme v Jugend Hotel Egger na postelích s plnou penzí.
  4. Připomínám, že máte mít s sebou věci na kolce (kl na skate, hole na skate s bodci na asfalt, boty, rukavice, helmu) + věci na ferratu (sedák, set 2 karabin a smyčky s brzdou, lezeckou helmu). Pokud cokoliv z toho nemáte, dejte vědět dopředu, něco jde půjčit nebo vyřešit jinak, ale je potřeba to řešit! Samozřejmostí jsou GPS hodinky a noťas na vyčítání (stačí 1 do menší skupinky) + kdo s námi jede poprvé, tak účet na archivu map se synchrem do 3D Rerun.
  5. Prosím vyplňte, vytiskněte a nechte rodiče podepsat souhlas s cestou a připravte k tomu kopii kartičky zdravotní pojišťovny.
  6. Dále prosím zaplaťte do odjezdu zálohu 16.000,- Kč na účet 476811001/5500 a do zprávy pro příjemce dejte „CAMP + svoje jméno“. Čína, Terka A, Evička B a Zdenda platí každý 8.000,-
  7. Na místě končíme v neděli 2.8. obědem, návrat domů cca v 20.00 hod (když to dobře pojede).
  8. Kdyby cokoliv nebylo jasné, ozvěte se!

Vašek