Puszte nás na tu Krásu!

S luxusním předstihem téměř jednoho týdne před odjezdem 🙂 jsou tu podrobné informace k soustředění ve Slovenském Krasu a závodům v Maďarské Pusztě:

Odjezd: v sobotu 30.6. v 11.00 hod z parkoviště u kolejí Volha, sraz v 10.45!

Cesta tam: do Rožňavy je to 7 h čistého času, počítáme s jednou delší zastávkou na jídlo, cca v 8 večer bychom měli být na místě (když to dobře půjde). Kromě (pozdního) oběda si vezměte jídlo na cestu i na večer, společné stravování začínáme nedělní snídaní.

Složení vozů: Skupina A (jde o čistě rozlišovací označení): Vašek+Helenka, Klárka, Evička, Hanka, Maty, Tomík, Adam; Skupina B: Ivča, Áďa, Adla, Terka+Kiki, Anička+Adél, Fána;  Skupina C: Michal, Nik, McHall, Daník, Vilda, Háňa, Markul, Jolča,

Ubytování: Spíme celou dobu na postelích s povlečením, spacáky nebereme. Na Slovensku bydlíme na internátě Obchodní Akademie Rožňava, v Maďarsku v chatkách + apartmánu u termálních koupelí v Kiskunmajse

Jídlo: První týden (neděle snídaně až neděle snídaně) máme zajištěnou polopenzi na internátě. Obědy si budeme kupovat sami podle programu, většinou studené svačiny. Na přejezd dostaneme v neděli balíček. V Maďarsku můžeme hromadně objednat večeře v bistru v lázních a podle poměru cena/kvalita i snídaně nebo si na snídaně nakoupíme a uděláme si je v apartmánu. Obědy zase individuálně nákupem nebo na shromaždišti.

Program: První týden chceme co nejvíc potrénovat v krasových terénech, ale tak, abychom se úplně nezničili před závody v Maďarsku. Dvoufázové tréninky budeme střídat s jednofázovými a v případě úplné krize zařadíme i odpočinkový den 🙂 Taky chceme poznat i jiné krásy tohoto razoviteho kraje než křoví a závrty. V Maďarsku kombinujeme závody, sledování JWOC a termální koupele.

S sebou: Věci na dvoufázový trénink + závody, samozřejmě GPS hodinky a noťasy na vyčítání (stačí do dvojice/trojice). Bacha, nejede Evka, takže musíte být každý připraven vyčítání řešit sám za sebe. Dále si každý vezměte misku, vidličku, lžíci a hrníček, kdybychom si někde vařili společné jídlo. Pak ještě potřebujete peníze na obědy/svačiny v Eurech na první týden a Forintech na ten druhý. Sbalte si to ideálně do tašky + menšího batohu, který můžete vozit na tréninky a závody. Velký batoh nebo kufr raději ne, je to hůř skladné a nikam daleko od auta nic tahat nebudeme.

Návrat: V sobotu velmi pozdě večer odjíždíme hned odpoledne po závodech – pozor změna oproti původně avizovanému příjezdu.

Vyúčtování: Akci tradičně financuje Orientačně rozvojová banka V&H, na kterou ale už v poslední době dost tlačí kontrolní orgány, protože se dostává na hranu úvěrové přiměřenosti 🙂 Potřebujeme proto, abyste každý do odjezdu uhradili startovné + zálohu podle této tabulky na uvedené číslo účtu (neplatí pro Průšovi + Beranovy, kde to započteme proti nákladům na auto).

Otázky a upřesnění: Probereme ve středu v Krčáku na zakončení jarní sezóny.

A na sávěr si prosfištíme některá maťarská slofíčka:

Včela   –    sereméd

Vosa  –   nesereméd

Čmelák  –   nesereméd turbo

Sršeň  –   bódabaldošmaty