Pozor závody Chuchle – vrchol sezóny

Zdravím lyžníky,

Právě máme za sebou dva krásné mrazivé a slunečné závody v Jilemnici a Vysokém, které jsme dokonce pořádali, závodili a vítězili – doslova každý se dostal na bednu.  Ale již ve středu nás čeká další vrchol – závody v Chuchli   http://www.skiparkchuchle.cz/planovane-akce/prazsky-pohar-v-behu-na-lyzich-01-02-2017  Start první kategorie je již v 17 hod, tzn, že tam musíme být aspoň 40 min předem.

Prosím všechny, ale zejména ty, kteří ještě nebyli na žádném závodu, aby se vybičivali a pro jednou za zimu oželeli  hudebku, karate, balet, hokej, floorbal a kdoví co ještě ale hlavně obavy, že je někdo porazí. Jde skutečně o účast a největší potlesk sklízejí ti, co nejvíc bojují a dojedou nikým neohrožováni. Ačkoliv se můžete přihlásit přes jejich složitý systém samostatně, lepší bude, když se přihlásíte přes systém USK  nebo ti, kteří tam nemají přístup, pošlete mi to emailem. Přihlaste se, i když to nevíte jistě, jednoduší je pak se odhlásit než dohlásit. Pozor! vše do 31.1. 20.00 hod.

Je to jeden z posledních letošních pražských závodů, pak už jen 11.-12. března v Jablonci, což je pro nás dost špatný termín.

SKOL,

Kamenáč