Poslední lyžařský víkend, jaro klepe na dveře!

Ať už právě bojujete na Tgřím skiatlonu nebo si užíváte Engadin, případně jste se byli jen tak projet na jarním firnu, je tohle nejspíš poslední zalyžování letošní zimy. Letní sezóna pro nás začíná hned příští víkend a i když si dáme trochu času na adaptaci, rozběhne se velmi rychle:

  1. Středeční tréninky jsou už běhací, a zatím s čelovkou (pořádnou!). Ve středu (13.3.) jdeme ještě do Krčáku, další týdny ještě stihneme 1-2 celopražské F1 tréninky. Čtvrtky jsou pořád v tělocvičně, kde ale už výrazně víc běháme + teorii překlopíme na letní.
  2. Příští víkend od pátky Peklo v Ráji (u Králíčka). Hlašte se do zítřka zvlášť na soustředko a zvlášť na Jarní skály, kde všichni poběžíme H21C/D21C (neplatí pro Vildu v H14), ať máme porovnání. Vím, že by mnozí z vás klidně dali HD21B, ale neblázněte, na první rozběhání v rámci soustředka to bohatě stačí!
  3. Týden na to pojedeme na štafety do Hradce. Připojené závody v pátek a v neděli s přespáním společně neplánujeme. Doporučoval bych sobotní štafety doplnit jen volnějším výběhem v neděli.
  4. O víkendu 30./31.3. je už pak dost oblasťáků, pražské/jestědské/denní/noční, stačí si jen vybrat…

Tak čau lyže a špuntům zdar!