Podzim v Ráji info

Poslední informace k nadcházejícímu koloběžkovému a plánovacímu víkendu:

  1. Sraz u pokladen na Hlaváku zítra v 9.00, kupujeme hromadnou jízdenku, vlak do Turnova odjíždí v 9.25
  2. Vedoucí je Helenka, tel. 724854835, dále jede Jitka, Maty, Vilda, Jolča, Nik, Adél, Áďa, Anička, Hanka, MicHal a Dan
  3. Příjezd na zastávku Turnov-město v 11.39, věci odkládáme do auta, přebíráme koloběžky a vyrážíme na výlet Hruboskalskem, cca 32 km, 900 m převýšení, 3 hod. Každý musí mít vlastní cyklohelmu
  4. Je tedy dobré se 1. najíst ve vlaku, ať nemáte na výletě moc hlad, 2. vzít si s sebou baťůžek nebo ještě líp ledvinku s pitím a nějakou tyčinkou a 3. mít v batohu svačinu na rychlé doplnění cukrů po dojezdu. Na večeři pak půjdeme společně cca v 18 hod.
  5. Vemte si s sebou i něco na snídani, ale (a) čaj uvaříme společně, (b) dcera paní Jany nám slíbila koláč za hledání paní Jany a (c) je možné něco koupit na místě
  6. V neděli přejíždíme na Všeň na závody, start v milosrdných 10.30 a pak rovnou domů. Domluvte se navzájem na odvoz, já počítám, že beru Áďu a Bolehováky.
  7. Cena bude 330,- za půjčení koloběžky + 90,- za nocleh + něco za vlak + večeře (platí si každý sám).
  8. Na sobotní odpoledne/večer si zkuste vzpomenout, jaké cíle jste si dávali loni na letošní sezónu a jak se vám je podařilo splnit. Dál určitě probereme: přípravu na lyže a prosincová soustředění na horách, nové USK lyžařské kombinézy, jak to bude letos s GALAVEČEREM, plán akcí na další sezónu včetně letního zájezdu do Švédska atd. atd.