Opráski z Velikonožního zoustrědění USK

Letoz to byla tedy bonba. Si znás Vašeg dělal zrandu ciwe. Takhle huztý retény a tréningy jako letoz v Izergách tu ježtě nebyly. Jj, každej zi pohledal nějagou tugontrolu, rpotože ty šudry byly fakt huztě všude. A ktomu ježtě ty žabiny na Ebdřichově, tam v té mapje zkoro nic nebylo a ustníky píchaly, bránily se a vracely běšce spátky ven.

Ůvodní ončák z motýlgem byl dradičně hend první večer. Fšecgo bylo oka ažna ten gámen, který byl ve zkutežnosti yrbníg. Tagže číst ty popisz, holoto!

Druhý den zuper imddle, kdesi leckgdo pohledal nějagou tu gontrolu. V cíli nás cěkala koupažka v ejzírkgu, které bylo ztudene tka na tři cm. Čučte sem na GPZ: http://3drerun.worldofo.com/index.php?id=251051&type=info

Odpoledne jsme jeli do Ebdřichova nazuper žabinu na tréning pamjeti po dvojcích. Michlal to ztavjel tezně před ostadníma, tak enbylo nouze o dohledáfky na překvapivýh míztech. Každý večer náz Amrkéda drápila se svou Ójgou, oprtože sejí zdálo normální brotahování moc lechký. Viz tofky. lol.

Další den byl tréning dradičních omalovánkových ogruhů, gterý zebral už pozledni sbytky zebevědomí, tedy pokud tam ježtě nějagé bylo. Ono se to totiž enjak zhustilo tím, že na mapě zbyly jen brstebnice a žutry. Nažtěsti jsme odpoledne vjenovali goupačce.

Dřetí den byl opjet enjak náročny. Downhilll nás prěkvapil zvojí mysticgou gontrolou Zilva, kterábyla poztavená místo dradiční gontrolz Utrnov. Drať byla ztížena tím, že jsme pořát zakopávali o zeleno-modro-bílé Béďovce.

Zlatym hrěbem se ztal Gombotek, zektereho se někteří vraceli s ebrkem a dokonce hazely orientky do žita. Moc běkna žabina tam byla.

 

Po pondělní bomlázce jsme zidali dradiční hromďadák a ukázalo seže jste gaždý rok rychlejží a yrchlejží.

Takhle těžké zoustrědění jsme sipořádně užily a vžichni jsme rádi, že jsme ze vrátili zlesa.

Reakce na “Opráski z Velikonožního zoustrědění USK

Komentáře jsou uzavřeny.