Družstva! Družstva! Družstva! (a štafety)

A je to tady! Už v sobotu vyrážíme brzy ráno autobusem směr Králíky na hlavní závody podzimu. Terén bude těžký, ale ty kdo prošli tvrdými tréninky u Alvesty, Nejdku a na Ještědu težko může něco zaskočit…

Vše detailně probereme dnes na tréninku, ale pro přehled (a pro ty kdo nemůžou přijít) je máte pěkně přehledně tady:

A. info od Dominiky – platí i pro dorostence s níže uvedenými výjimkami:

Ahoj všem,

obhajoba mistrovského titulu z loňska a skvělého 7., 12. a 15. místa B, C a D družstev je tu, takže pár důležitých informací k organizaci, aby vše klapalo:

 Odjezd: doprava busem, sraz v 6:20, odjezd 6:30 z Hlavního nádraží (Wilsonova ul. směr Brno) nebo možné nastupovat v 6:50 na Černém Mostě (Chlumecká ul. u metra, tam co loni). Zapište do tabulky, kde kdo budete nastupovat, ať víme, kde vás čekat!

 Ubytování: Na postelích v Penzionu Heřmanice s výjimkou těch, co mají v tabulce napsáno u svého jména spacák, ti spí ve stejném penzionu v klubovně na zemi.

 Strava: Zajištěna sobotní večeře a nedělní snídaně, zbytek z vlastních zásob

 Návrat: nedělní vyhlášení vítězů je v 15:00, odjezd domů tedy doufejme:-) až po něm, předpokládaný návrat do Prahy tedy mezi 18 a 19 hod.

 Program: sobota tříčlenné štafety (start v 11:00), neděle osmičlenná či pětičlenná družstva, vše přihlášeno za Prahu

 Soupisky: do večera budou v ORISu – neberte je ještě jako definitivní a počítejte, že především sobotní štafety v H14 stavíme tak, aby si nedělní rozbíhači svou roli v sobotu pěkně otestovali!

 Příspěvek: budeme vybírat ​200,-/os. za víkend (doprava, strava, ubytko…)​, zbytek platí oblast​

Doporučené vybavení:​ kromě tradičního závodního vybavení mějte i kvalitní obuv (půjdeme na shromaždiště zhruba 1,5 km pěšky, z toho část po (pravděpodobně mokré) louce) a teplé oblečení. Budeme trávit dva dny na louce, k dispozici bude max. tunel, takže na to buďte vybaveni!

Pokud by někdo nakonec z vážných důvodů nemohl jet, neprodleně mě informujte.

 PraŽácké dresy budou rozdávány v busu/na místě, stejně jako s sebou beru tradiční žlutočervené barvy na obličej. Laky, pentle do vlasů či další podobnou výzdobu už nechám na vás!

 Jinak se nalaďte na bojovnou náladu, protože bez boje a heroických výkonů není šance na obhajobu! Důkladně si prostudujte starou mapu, na které se poběží, a třeba vás naladí i rozhovor s loňskými účastníky – členy zlatého družstva, Dorotkou a Milanem, který byl pořízen pro kotlářácký tisk:-).

 A HLAVNĚ – KONTROLOVAT KÓDY!!

 Dominika

B. info pro dorostence:

  • ubytování: pro vás platí spacák a karimatky
  • doprava: nezapomeňte taky potvrdit do tabulky, odkud pojedete
  • soupisky sobota: MIX1 – Aďa/Eli/Johy; MIX2 – MicHal/Honza/Kuba; MIX3 – Bára, Terka (pomalu), Eva
  • soupisky neděle: HD18 – MicHal/Johy/Honza/Eli/Kuba/Terka/Kryštof; MIX: Jitka S nebo Bára B./Bára H./Aďa/Eva/Markéta P.
  • Příspěvek na ubytování/stravu/bus bude stejných 200,- jako u žáků, ale neplatíte na místě, strhne se vám z oddílových kont
  • Běžíte samozřejmě v USK dresech, barvy na obličej se dohodněte, jestli chcete USK nebo PraŽácké, to nechám na vás 😉

Reakce na “Družstva! Družstva! Družstva! (a štafety)

Komentáře jsou uzavřeny.