Zima končí, jaro začíná – jedeme dál!

Minulou sobotu jsme si dali první ochutnávku na výborným Baldiho houmlesáckým sprintu, tento víkend je ještě trochu rozpolcený, někteří tygři ještě skiatloní v Jablonci, jarně skalní pěšáci už běhají na Kosti. Dál už se ale jarní sezóna rozjíždí plnou parou a pozor máme trochu zpoždění, takže nezastavujem – jenom přibržďujem!

A co nás čeká v nejbližších týdnech?

  • Příští týden má Praha 4 jarní prázdniny, čtvrteční tělocvična tedy nebude, ale ve středu (15.3.) už normálně jarně trénujem po svých. Sraz v 17.30 u Dubu s čelovkama. Nezapomeňte buzolu, nebude to sice nic náročného, ale vezmeme už mapu do ruky. Trénink vede Pavel.
  • O víkendu se pak běží hradecký Jarní pohár; štafety neorganizujeme (na to je ještě moc brzy), ale v neděli je výborná příležitost na pěkné proběhnutí s mapou pro nedočkavce.
  • Další týden už standardní – středa (22.3.) 17.30 u Dubu s čelovkama, čtvrtek (23.3.) teorie a tělocvična – i když ta úplně běžná nebude – místo posilování si dáme již tradiční volejbalovou lekci pod odborným vedením našich známých z tělocvičny.
  • POZOR už víkend na to  (24.3 – 26.3) bude jarní klasika – soustředění Peklo v Ráji. Museli jsme ho posunout kvůli nominačkám (viz další bod), na které se potřebujeme trochu rozběhat. Na programu bude páteční nočák, dva mapové tréninky v sobotu a jeden delší výběh v neděli. Po dvou letech se zase vracíme do Králíčka. Rodiče nejsou potřeba, ale jestli máte chuť, klidně se přidejte. Hlašte se v systému, i s uvedením odvozu, pokud potřebujete. Nováčci, co si ještě se systémem netykají, hlašte se mi mailem.
  • Týden na to 1. a 2.4. už závodíme naostro, oblasťáky jsou rovnou nominačnína letní olympiádu mládeže. A je nás dost, kdo může o osm míst zabojovat! Začínáme už v pátek nočákem v Krčáku.
  • Nezapomeňte se taky včas nahlásit na velikonoce, jednu z hlavních akcí jara. Letos jsou relativně pozdě, takže budu počítat s tím, že tam každý pojede už slušně rozběhaný, s minimálně 4 závody v nohách! Chceme se tam posunout zase o level výš!. Pozor, ať se přihlásíte správně – my jedeme na Šumavu, menší děti mají samostatnou akci ve Skokovech

Toť prozatím vše, otázky do komentáře pište, rád odpovím (příště).

Vašek