Zima klepe na dveře!

V plné koncentraci na štafetový víkend potřebujeme taky trochu myslet na to, že už za necelé dva měsíce budeme svištět na lyžích. Příprava začne hned po družstvech a co nás čeká v nejbližších týdnech?

  • Hned další víkend zakončíme sezónu tradičními koloběžkami a orienťákem v Turnově. Hlaste se v systému do čtvrtka večer.
  • Týden na to jsou podzimní prázdniny, nabízí se možnost zajet si k Lužickým jezerům na nádherné cyklostezky. Královská nedělní etapa má 50 km. Je to taky v systému zase do čtvrtka večer.
  • Je taky potřeba mít na čem lyžovat, kdo máte zájem o společný nákup materiálu od Kazboše, dejte mi vědět mailem co potřebujete (lyže, hole, boty, vázání + výšku a váhu) taky do čtvrtka večer! Konkrétní nabídku pak dostaneme o víkendu a Kazboš by pak přijel na některý čtvrteční trénink, kde by šlo rovnou vyzkoušet boty.
  • O víkendu 3. a 4. v neděli pořádáme PŽ a určitě to spojíme s nějakým tréninkem na kolcích.
  • Týden na to plánujeme zase v sobotu brigádu na Brdech a v neděli ostrý test na Kunratické. Registrace se spouští už dnes v 20.00! Neváhejte, loni už nebylo místo ani na dětských tratích!

Je toho dost, tak abyste na něco nezapomněli, aktualizoval jsem i kalendář:

USK-dorost-kalendar-2018-2

2 Replies to “Zima klepe na dveře!”

Komentáře jsou uzavřeny.