Vánoční ladění formy

Vánoce jsou svátky klidu, regenerace a ladění formy. V listopadu a prosinci jsme natrénovali dost, tak si je užijte, teď už je to o superkompenzaci a menším počtu kvalitních, rychlých tréninků. Hned od Nového roku už totiž závodníme naplno a přejeme si vše nejlepší!

 • Ve čtvrtek bude poslední letošní trénink v tělocvičně, náplň lehčí, dorazíte, kdo můžete, ať nám vyjdou dva rozumné týmy na basket. Trénink vede Jitka.
 • V pátek 3.1. LOB nominačky na ZODM, info a přihlášky v USK Systému. Pojeďte, kdo můžete, i bez ambicí na Olympiádu je to skvělá možnost potrénovat LOB.
 • Pokračujeme hladkými závody 4.-5.1. na Benecku, přihlášky přes Kamenáčovu tabulku. Sobotní skate se počítá do nominace.
 • Tréninky po Novém roce začnou ve středu 8.1. kolce a čtvrtek 9.1. tělocvična.
 • Mezitím jedou v týdnu dva běhy LOBového STK campu v Jakuszycích. Jsme rozděleni napůl a v obou je ještě místo, kdyby se chtěl někdo dohlásit.
 • Další víkend hned v sobotu startují LOBy, a to hned MČR štafet. Prosím přihlašte se v USK Systému nejpozději do 2.1., ať mám čas doladit sestavy. Ubytování pokud chcete společně, tak je možné v Kořenově zde: Hacienda ČERT Kořenov, http://www.booking.com/Share-YoHo8V mají tam zatím volno. Ale domluvte se a objednejte si to samostatně/po rodinách. A radši si pospěšte, zatím je tam míst dost, ale to nemusí platit věčně.

Tak SKOL a hlavně zdraví!

Vašek

One Reply to “Vánoční ladění formy”

 1. Evaleva

  1. Krásné vánoce všemu dorostu dobré vůle!
  2. Jako organizator trochu guerilových LOB nominaček nejspíše v KRNAP na ne rozhodně nezvu všechny, kdo na ně maji chuť, ale pouze ty, kdo se nahlasili Dominice jako uchazeci o nominaci. Pokud tam s nimi bude dopraven i sourozenec, tak se snad okenko ke startu najde, ale jelikož se na tento zavod pridal i hk a lbc kraj, tak fakt to nelze prifukovat do nekonečna. Díky za pochopení, více kolem 30-31/12 v Oris, kde už je zavod založen.

Komentáře jsou uzavřeny.