Tréniky a závody před námi

O víkendu míří pět statečných na dálný východ do Šumperka, kde se běží Ačkový sprint a dvoje štafety. MicHal, Míša a Jířa budou dorostencích bojovat o postup na M-ČR a Dáda s Vildou za žáky o Vyzývací pohár a postup na Olympiádu. Tak držte palce, ať už odpočíváte nebo závodíte na Saxbu!

Příští týden pořádáme ve středu sprintový trénink pro TSM od ZŠ Campanus. Sraz v 17. 30, hromadný start v 17.50 Potřebujeme pomoc s přípravou, kdo můžete přijít na místo v 17.00, napište mi to prosím do komentářů. Ve čtvrtek lesní trénink v Krčáku, místo a čas srazu bude ještě upřesněno.

O víkendu je pak pro Áčkaře sprintové mistrovství. Nedělní štafety může bohužel běžet jen jeden tým, výjimku na druhý jsme bohužel nedostali. Nominace do štafety je: Michal, Marys, Jolča a Terka. Pro všechny ostatní uděláme v sobotu i v neděli trénink v pískovcových terénech u Turnova, což se hodí Ačkařům i Bčkařům před závody v Doxech. Napište mi prosím do komentáře, kdo by měl o trénink zájem, počítám se dvěma fázemi v sobotu a jednou v neděli dopoledne.

 

5 Replies to “Tréniky a závody před námi”

 1. Michal

  Ahoj,

  já a Dominik ve středu nemůžeme. Nejsme v Praze, ja jsem v Brně a Dominik někde na kurzu.
  Počítáme s Nedělí na trenink.

  Díky Michal

 2. Ivča

  Čau, ve středu přijdeme v 5 a počítáme se sobotním tréninkem. Dík
  Ivča

Komentáře jsou uzavřeny.