Štafety, soustředění, družstva!

Informace k hlavním podzimním akcím:

  1. Štafety tento víkend v Brně – doprava auty, odjezd v sobotu ráno (cca 7.30), sraz na místě u Velké Bíteše v 9.15 – složení aut Ivča (Eva, Adla, Adam, Johy, Valča, Bára); Daniela (Fána, Terka, Honza); Vašek (Helenka, Klárka, Máťa Tomík) – spíme na postelích v City Hostel Brno za cca 250 Kč – soupisky upřesníme ve čtvrtek na tréninku
  2. Hlaste se v přihláškovém sešitě na podzimní soustředění v Píseckých horách. Podrobnější info v popisu akce. Rád bych, aby jeli všichni, kdo se chtějí orienťáku vážně věnovat. Je to ideální příležitost ze zase posunout o úroveň výš. Rozumím, uvolnění na 2 dny ze školy není někde snadné, ale opravdu bych je tam měl rád na celou dobu, pokud to je jenom trochu možné. Jednak proto, že chceme aby se PraŽáci co nejvíc skamarádili a za druhé budou tréninky postavené tak, abychom si je nejdřív otestovali, pak je naučili něco nového a nakonec aby si utvrdili a zažili, že to funguje. Když do toho naskočí v půlce, tak to nemá takový efekt. Pokud někdo potřebuje pomoci s uvolněním, dejte vědět, jestli by třeba nepomohla přímá žádost na ředitele/ředitelku od pražského svazu, že máte talentované dítě nominované do pražského výběru, se kterým bude reprezentovat na mistrovství republiky, soustředění je důležité pro jeho sportovní rozvoj a vážíme si spolupráce školy a sportovních svazů… Jestli to opravdu jinak nepůjde, tak ale jde přijet na otočku na středeční trénink a/nebo začít soustředění od páteční večeře. Napište mi to prosím do přihlášky do poznámky. Jiné varianty odjezdů/příjezdů bych ale dost nerad rozpočítával, tj. buď od středy od oběda nebo od pátku od večeře.
  3. No a pak už následuje vrchol orienťácké sezóny, MČR štafet a družstev, na který se jistě všichni těší a nemůžou se ho dočkat. Kdo by to ještě nevěděl, tak letos se závody konají o víkendu 8. – 9. října u Nového Boru. Letos jednak stavíme historicky první dorostenecké družstvo potom s PraŽáky zkusíme konečně vybojovat nějakou tu medaili, ale hlavně je závod otvřený pro všechny, takže chceme aby jel opravdu každý! Objednáváme spolu s PraŽáky společnou dopravu autobusem (sobota ráno) a společné spaní (so-ne) i s večeří.

    Žáci tedy běží za Prahu, v sobotu stavíme naprosto libovolný počet štafet (D14, H14, DH12), v neděli pak čtyři osmičlenná družstva a libovolný počet pětičlenných družstev v kategorii MIX žáci. Žáci se proto nehlásí do přihláškového systému, ale v této tabulce. Dorostenci se naopak musí přihlásit v oddílovém systému, v sobotu poběží MIX štafetu a v neděli dorostenecké družstvo. Deadline 23.9.