Sobotní schůzka oddílu USK Praha na Brdech

Vzhledem k vážné až kritické situaci v amatérském mládežnickém sportu svolávám na sobotu 17.4. na 11.00 do Brdských lesů shromáždění USK Praha ve smyslu § 4 odst. 1 písm. a) zákona č. 84/1990 Sb., dále omezené na členy oddílu orientačního běhu. Shromáždění se koná za účelem svobodné výměny názorů na závažná celospolečenská témata, zejména poslední zmatečná opatření ministra zdravotnictví a jejich vliv na fyzické a psychické zdraví dětí a mládeže. Shromáždění je omezeno na 100 osob.

Všichni zúčastnění musí mít ochranu dýchacích cest a shlukovat se po skupinách maximálně 20 osob, přičemž odstupy mezi skupinami musí být minimálně 5 metrů. Po skončení shromáždění mohou účastníci využít čas k tréninku po skupinách maximálně 12 osob rozdělených do podskupin maximálně 2 osob, přičemž rozestup mezi skupinami musí být min 10 metrů a mezi podskupinami minimálně 4 metry. Dále je možné navázat i individuální aktivitou bez vazby na skupiny či podskupiny, případně v menších skupinách do 8 osob, které tvoří členové jedné domácnosti. Při navazujících aktivitách je nutné dále používat ochranu dýchacích cest, to však neplatí po dobu samotné sportovní aktivity, ovšem s výjimkou situací, kdy není dodržen odstup 2 metry od jiných osob mimo podskupiny nebo členy společné domácnosti, ledaže jde o náhodná krátkodobá setkání, kterým se nebylo možné vyhnout ani při vynaložení rozumně přiměřeného úsilí.

Místo srazu a parkoviště tady.  Připraveny budou seběhy na redukované mapě, nezapomeňte mapník. Kdo máte problém s kotníky radši zatejpujte, jsou to kamenité brdské svahy.

Hlaste se prosím zde v komentářích (na webu, ne FB!) nejpozději do pátku 16.00.

Ať žije amatérské přírodní sportování pro mládež v homogenních skupinách za dodržení přiměřených ochranných opatření!

Vašek

11 reakcí na “Sobotní schůzka oddílu USK Praha na Brdech

 1. Vít Reichel

  Ahoj, prosím přihlašuji Helču Reichelovou + 1 rodič.
  Díky Vítek Reichel

 2. Iva

  Hlásím Páju a mámu. Jedeme ve 2, pokud by se chtěl někdo připojit, můžeme dát spolujízdu v rouškách:).

 3. Kuca

  Kucerovi ( Kuba/Kacka/Marjana) trenink; Kuca pomoc se stavbou a organizaci.

 4. Jan Rod

  Anežka a Matyáš Rodovi+1 dospělý s mapou nebo pomoc s org.

Komentáře jsou uzavřeny.