PraŽáci, hurá na Vyzývací pohár do Plzně!

Vážení rodiče a trenéři, milí PraŽáci,
na konci května (26. – 27. 5.) nás čeká vrchol PraŽáckého jara – Vyzývací pohár. Tedy trojice víkendových závodů (dva závody tříčlenných štafet a jeden sprint), ve kterých budeme společnými silami sbírat body za výsledky v jednotlivých závodech a soupeřit s reprezentacemi ostatních českých orienťáckých oblastí. Je potřeba po letech opět dobýt bednu!
Pojedeme společně z Prahy autobusem v sobotu ráno, absolvujeme sobotní závody, doplníme energii společnou večeří, přespíme v tělocvičně a v neděli hurá na štafety, po kterých pojedeme busem zpět do Prahy. Toť předběžný program!
Zde je návrh účasti, prosím každého o potvrzení nebo odhlášení (potvrzení = zazelenám se, odhlášení = škrtnu se). Z tabulky se prosím nemažte. Pokud by se někdo rozhodl dopravit nebo bydlet zvlášť (což by byla škoda…), dejte mi to prosím obratem vědět.
Přihlášky na všechny tři závody zařídím za Prahu já, sami se tedy nikam nehlaste.
Krátce před akcí bych ještě poslala doplňující a upřesňující info!
Trenéři, hlaste se prosím taky do tabulky (ať víme s jakým počtem počítat do busu) a rozešlete prosím mejl těmto svěřencům na které nemám kontakt: FSP – Fibírová, VSP – Rod, Hejna.
Hlaste se nejpozději do neděle 6. května!
Hezký zbytek volného dne!
Dominika