Mistrovství ČR LOBových štafet (a trénink na ně)

Snad jsme všichni dobře využili jarňáky k tréninku na lyžích, případně k doléčení kašílků a rýmiček; část dokonce skvěle poladila formu na šumavském maratonu. Je před námi totiž vrchol zimní sezóny – MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ŠTAFET! A tady je infopack všeho, co potřebujete vědět k finální přípravě:

  1. Do nedělního večera se každý, kdo to ještě neudělal, musí v systému přihlásit na sobotní klasiku a nedělní odpolední sprint!!!
  2. Štafety hlásíme za oddíl, počítáme s 2x H18 (Marek, Nik, Jirka, Michal, Maty a MicHal), 2x D18 (Anička, Jolča, Markul. Terka, Kiki + pořád máme 1 volné místo), 1x H14 (Daník, Vilda, Vojta), 1x D14 (Hanka, Evička, Pája), 1x H105 (Michal, Pavel, Vašek) a 1x D105 (Markéta, Jitka + 1 vacant). Kdyby se cokoliv změnilo (někdo onemocní nebo seženete někoho na volné místo), dejte mi HNED vědět.
  3. Středa trénujeme na Vypichu a bude to LOBový trénink, tj kromě lyží na skate si určitě vezměte i čelovku a mapník!
  4. Čtvrtek na teorii se nachystáme na závod, tělocvična bude trochu volnější a víc týmová. Jestli se nám podaří domluvit míče, potrénujeme basket, ve kterém někteří v poslední době dělají ještě větší pokroky než v lyžování 😉
  5. V pátek počítejte s odjezdem nejpozději ve 4 odpoledne, máme na místě domluvenou večeři na 8 a pak nás ještě čeká máza. Předběžné rozdělení do aut je následující: Průšovi, Blahovi, Bolehovský + Vojta Šubrt, Baldriánovi + Aschermannky, Vašek + Maty, Jitka, Jolča, Vilda a Markul. Malečkovi jsou samostatná jednotka a spí zvlášť.
  6. Spíme v Hotelu Moravice a máme objednanou polopenzi. Peníze (690 na noc + vzdušné) budu vybírat na místě.
  7. Kdo nejede držte palce!

USK valí! (nebo „válí“ nebo „se válí“? no prostě něco v tom smyslu…)