Z nominační postupky je Full House!

O víkendu jsme odstartovali zimní sezónu hned třemi závody. Byla to ideální příležitost si otestovat, jak na tom kdo je po prosincové přípravě. Extra motivaci navíc dodala nominace na ZODM v LOBu i hladkých. Každopádně hlavními hvězdami víkendu byli pořadatelé, kteří dokázali z omezených podmínek vykřesat až zázračně kvalitní tratě.

Začínalo se už v pátek LOBovým middlem, který byl sice mapově lehčí, ale každý závod s mapou je cenný. V konkureci Východočechů, Liberečáků a Středočechů jsme byli na čele ve všech kategoriích a speciálně dorostenci naznačili, kde je oranžovomodrobílá síla!

V sobotu se pokračovalo na Benecku hladkým skatem, tradičně jako přebor Prahy. Tam jen těžko hledáme konkureci, takže hlavní radost nám udělalo jednak čím dál lepší srovnání proti „horalům“ a hlavně potvrzení LOBové nominace na ZODM, kterou si vyjeli Vilda, Evička, Pája, Maty, Jířa, Hanka a Markul, která nám z toho ještě udělala drama zlomenou hůlkou.

V neděli pokračoval přebor Prahy a hladká nominace klasikou. Výsledkem byla zase plná pražská bedna, Maty s Klárkou se prosadili i proti místním a Míša Gajdová, obě Julie a Filip Musil doplní LOBáckou sestavu na ZODM účastí na hladkých.

Výsledky

Fotky z neděle:

dorostenci

dorostenky

st. žáci

st. žákyně

ml. žákyně

Galerie: