V Turnově naplánujem, jak do dalších let!

O víkendu nás čeká jedna z mála akcí, kde nepůjde o to kolik natrénujem a jak budeme závodit, ale co si navzájem řekneme, domluvíme a rozhodnem mezi tím.

Bavit se budeme o tom PROČ trénujeme, KAM se chceme posunout a JAK toho dosáhnout. A taky co dělat, aby nás to spolu pořád bavilo 🙂

Ale samozřejmě si taky zatrénujeme a zazávodíme, v sobotu na koloběžkách a v neděli na ještědských oblasťákách ve Skokovech. A tady je přehledně všechno, co potřebujete vědět:

Odjezd: společně vlakem v sobotu v 9:25 z Hlaváku, sraz v 9:00 tamtéž

Program sobota: přijedeme v 11:35 do Dolánek, dáme batohy do aut a vyrazíme na výlet na koloběžkách po Českém ráji na cca 1,5 až 2 hodiny. Potom se přesuneme do Žluté ponorky, kde během odpoledne a večera probereme, jak to bude s tím trénováním. Přerušíme to společnou večeří U Supa v 18:00 hod.

Program neděle a návrat: V neděli ráno po snídani v 9:00 hodin se přesuneme do Skokov, kde si zaběhnem závod a s rodiči nebo jak se každý domluvil jedeme domů. Vyzvednout potřebujeme ráno do 9 v Turnově.

Jídlo: každý si bere svačinu před výletem, svačinu po výletě + něco k snídani. Společně objednáme večeři u Supa a uvaříme si polívku po výletě a čaj ráno.

Co dál s sebou: Helmu na kolo, malý baťůžek nebo ledvinku na výlet (pití, sušenka, větrovka – ale dá se to vydržet i bez, zas tak dlouhé to nebude), blok na poznámky a tužku, spacák (matrace tam jsou) + věci na orienťák na neděli – POZOR musíte mít boty bez hřebů!