USK Open – už zítra!

Je až neuvěřitelný jak rychle ten rok uběhl –  zítra ráno na Kosti startujeme úvodním testem USK Open 2017.

Finální obsazení pokojů a hlavně startovku na zítřejší trénink najdete tady.

Protože je nás opravdu hodně a na místě může být trochu zmatek, přidávám i pokyny a plánek:

  1. Parkujte uspořádaně na volných prostranstvích v křižovatce – je velká a místa je tam dost.
  2. Kromě hlavních trénikových tratí – Bet (4,1 km), Šéďa (2,8 km) a Olaf (2,3km) jsou připraveny i okruhy na rozklus/výklus: 2 střední Silva a Suunto (1,2 – 1,4 km, HD14), 1 lehký Moscompass (1 km, HD10) a 1 pro trenéry/rodiče/řidiče Recta (2,4km).
  3. Ideálně by si každý měl k hlavní trati dát ještě 1-2 okruhy jako rozklus/výklus – podle toho, jestli startuje brzy nebo pozdě.
  4. Startovat začínáme v 10.00 na okruhy i hlavní trať (tam se jde podle startovky).
  5. Prosím neshlukujte se příliš v prostoru obou startů, na označených místech by měli být jen ti, kdo mají/jsou připraveni startovat. To samé platí po doběhu.
  6. Mapy z okruhů vracíte pro další použití, mapu z hlavní trati si necháváte.
  7. Dávejte pozor při přecházení silnice mezi oběma starty!!!
  8. Cílem tréninku, je ověřit, jak na tom kdo je a jak zvládá řešit orientační problémy. Aby trénink co nejlépe splnil účel, je potřeba běžet samostatně a podle vlastních plánů. Naopak není nutné běžet na maximum a už vůbec ne na hranici rizika. Pokud vás někdo doběhne, v klidu počkejte, nechte ho zmizet a dál si běžte podle své hlavy. Ono se vše pak ukáže na hodinkách.
  9. Druhým hlavním cílem je vše stihnout tak, abychom stihli oběd v chatě na Pláních na dvě skupiny mezi 12.30 a 13.00. Takže jakmile doběháte, moc se tam nezdržujte!
  10. Tak čau zítra!

Vašek