Tréninky, závody, soustředění a společenské akce v prosinci!

Tento měsíc nás čeká pořádná dávka – trénujeme na sněhu i na suchu, začínají závody hladké i LOBy a k tomu ještě slavnostní ohlédnutí za sezónou. Ale popořadě:

 1. Dneska končí termín na registraci LOB – nepropásněte to (pokud by se to někomu vysmeklo, učiňte ještě do čtvrtka kajícné doznání Michalovi a doufejte, že se nad vámi slituje); zhruba týden času pak máte na přihlášku na prosincové LOBy – ale to už musíte být registrovaní!
 2. Zítra je normálně trénink na kolcích v Modřanech
 3. Ve čtvrtek sice už většina odjíždí na Mísečky, ale pro ostatní trénink bude – teorie i tělocvična
 4. Hlavní akcí víkendu je lyžařské soustředění na Mísečkách, pokud nemáte vyřešenou dopravu, tak se ozvěte – místa v autech na čtvrtek i pátek ještě jsou
 5. Paralelně se chystala se i špionážní výprava na O-Gala v Luhačovicích, tak se nechme překvapit, jak to dopadne 🙂
 6. Příští týden jsou ve středu zase Modřany, ale v POZOR – ve čtvrtek 7.12. nebude trénink anóbrž GALAVEČER USKOB DOROST. Sejdeme se zase na Campanusu v 17.30, program začne v 18 h. Kdo máte z loňska ceny, nezapomeňte je buď doručit k nám nebo potvrdit, že je vezmete s sebou.
 7. Další víkend v neděli 10.12. začíná LOBácké soustředění na Mísečkách zakončené v pátek 15.12. testovacím závodem. Ten už se zároveň počítá jako první nominační na zimní olympiádu.
 8. No a hned na to v sobotu a neděli jsou v Krušňákách první LOBy a pokračující nominace. Kdyby nebyl sníh, tak se tam paralelně jedou i pražský hladký.

Tak ať to frčí!

Reakce na “Tréninky, závody, soustředění a společenské akce v prosinci!

 1. Michal

  Přihlaste se prosím na Ubytování na LOB od pátku do neděle v přihláškovém systému. Termín přihlášek je už úterý 5.12. Díky.

Komentáře jsou uzavřeny.