Supersprintová neděle: Silné štafety a zlatý Dáda!

Že nám tréninky výborně fungovaly jak na koronajaře, tak o letních soustředěních, to jsme dobře věděli. Že bychom to mohli prodat i výsledkově naznačily přípravné závody. Jak přesně na tom ale budeme v ostrém porovnání se soupeři zůstávalo otázkou. Až do neděle.

Co jsme zjistili?

  1. Dáda má famózní formu a v šestnáctkách jen těžko hledá soupeře! Zlato si vzal s přehledem po suverénním výkonu a jestli mu forma vydrží, bude pro kluky letos na podzim hodně těžké ho porazit – snad jen Nik má nějaký recept ;-))
  2. I když jsme sprint nijak extra netrénovali a začali už i s tréninkem na zimu, nejsme na tom vůbec špatně a určitě jsme konkurenceschopní s ostatními. Nik a Marys se vešli do desítky a ani Jirka na 19. místě neztratil moc. Při preciznějším výkonu byla medaile určitě reálná. Jolča a Hanka se s na vteřinu stejným výkonem taky vešly do dvacítky. Jolča rychlostně měla i na desítku a ukázala to ve štafetách, to je skvělá zpráva. Můžeme se jen těšit na to, až se závody vrátí zpátky do lesa, kde určitě bude získávat i Hanka se svoji precizní mapou. Ostatní, co udělali přece jen víc chyb, si přinejmenším dokázali, že se můžou v pohodě měřit s těmi nejlepšími.
  3. Štafety prostě umíme! Nejen že jsme drželi krok s nejlepšíma osmnáctkama, ale dostali jsme 2 štafety do desítky, a to nějaké rezervy určitě ještě máme. Každopádně nejlepší dvojka ze všech, to ukazuje sílu týmu! Všichni tam nechali maximum a čerstvý Michal s Markul ještě něco navíc! Takže jediné, co nás po víkendu může fakt mrzet, je zrušená Tiomila, letos to mohlo být velké. Ale zase máme extra motivaci na příští rok!

Co dodat? Na letošním mistrovství ve sprintu jsme určitě nenechali jenom jeden USK dres, ale i sakra dobrý dojem!

Vašek