POZOR – přihlášky a informace k dalším akcím podzim/zima!

Blíží se vrchol podzimní sezóny a hned po něm už přepínáme do zimního módu, tak prosím věnujte pozornost důležitým organizačním informacím a přihláškám:

 1. Kdo neví, co nás v nadcházejícím období čeká, tak si prostudujte aktualizovaný PLÁN AKCÍ
 2. Ve středu je další sprintový trénink TSM, pořádá Pragofka, přihlášky přes facebook
 3.  Ve čtvrtek obvyklý trénink v Krčáku NEBUDE, místo toho je O- běh Folimankou, který pořádáme. Přihlašte se na pořádání co nejdřív (nejpozději do úterý!), určitě bude možné si v rámci pořádání i zaběhnout.
 4. Příští týden je minisoustředění v Jevanech (restaurace Na Statku). Tentokrátepod názvem USK CLOSED. Začínáme v pátek večer nočákem, sraz v 19.00. V sobotu budou 2 tréninky a v neděli po snídani odjezd na oblasťák do Ondřejova. Spaní na postelích, jídlo zajištěné od páteční večeře do nedělní snídaně. V rámci soustředka proberem taktiku na čtafety/družstva a plány dál. Soustředko bude dnes v systému s termínem do úterý, ale DNES končí přihlášky na oblasťák!
 5. No a další týden je vrchol sezóny – štafety a družstva! Počítám s účastí 11 kluků: Dáda, MicHal, Nik, Míša, Jirka, Marys, Maty, Adam, Tomík, Kryštof, Puchalda a 10 holek: Jolča, Hanka, Terka, Kiki, Markul, Háňa, Eva, Valča, Bára a Adél. Dejte mi okamžitě vědět, kdyby něčí účast byla ohrožena. Spíme spolu s PraŽáky v Chatkách RS Mladotice. Dopravu dořešíme do příštího víkendu.
 6. Každý, kdo to myslíte vážně se zimou a máte už něco odježděné na kolcích počítejte s LOBáckými repre testy (otevřené pro všechny dorostence) v Jablonci 19. – 20.10. Spaní pro všechny zajištěné na kolečku. Přihlášky ještě nejsou otevřené, dám vědět.
 7. Nezapomeňte se CO NEJDŘÍV napsat do Kamenáčovy tabulky na první sníh na Mísečkách
 8. Lyžařské soustředění na Božáku je letos pod záštitou Svazu, což má 2 výhody (a) dostaneme od svazu příspěvek a (b) kromě nás tam bude dalších cca 30 více či méně známých dorostenců. Jede Kiki, Terka, Markul, Jolča, Háňa, Hanka, Klárka, Maty, Baldi, Vilda a Adam. Informace jsou tady a je tam číslo účtu, kam je potřeba DO KONCE ZÁŘÍ poslat zálohu!

Reakce na “POZOR – přihlášky a informace k dalším akcím podzim/zima!

 1. Jája

  Folimanka: Napište se spíš do závodní přihlášky, ať Vás má prezentace přes ORIS evidované a kdo chce pomoci, ať se napíše i do pořadatelů, že může přijít dřív. Sraz pořadatelů kolem 15:30, později už moc práce nebude.

Komentáře jsou uzavřeny.