Plán akcí do konce roku (a výhled na 2021)

Korona je, zdá se, zpět a těžko odhadovat, co přinese. Tím spíš je potřeba si vyjasnit, jaký program v dohledné době plánujeme a zafixovat ho. To, že ho možná budeme muset měnit, je věc jiná:

Tady je upravený plán akcí na podzim 2020

K tomu pár poznámek, věnujte jim pozornost, protože s přihláškama to není úplně jednoduchý, tak ať něco nepropásnete:

  • nakonec nepojedeme na MČR štafet; nebylo to lehký rozhodování, štafety běháme rádi, ale cesta na Moravu na 1 závod prostě nedává smysl v porovnání s 3 denním soustředkem v terénech MČR na middlu. Přihlášky na soustředko přes usk systém do čtvrtka 17.9. do večera. Nezapomeňte se přihlásit i na sobotní PŽ (neplatí pro Ačkaře, co chtějí radši běžet trénink ve skalách než oblasťák).
  • na LOB testy by měli jet všichni z tréninkové skupiny (je to obdoba TSM testů). Výjimka je možná jen pro ty, kdo by jinak neměli dost závodů do PŽ. Hlaste se v usk systému a já pak pošlu přihlášku za všechny, i když od členů repere bude možná chtít Vegan ještě potvrdit účast přímo.
  • další soustředko plánujeme na podzimní prázdniny do Řevnic, kombinace kolců a orienťáku + pořádání PŽ. Bohužel i tady jen pro omezenou skupinu, většina Ačkařů asi pojede na závody do Doks.
  • na první sníh na Mísečky se hlašte v Kamenáčově tabulce
  • letošní program stejně jako loni končí týdenním STK soustředkem na Božáku. Přihlášky přímo v tabulce na svazových stránkách. Tentokrát nerozhoduje čas přihlášky, ale účast trenéra, takže máte všichni místo rezervované, ale nesmíte zapomenout tam do 4.10. napsat!
  • Kdo (ještě) není v USK a nemá účet v systému, hlašte se přímo mně!

Ještě upozornění na 2 akce z roku 2021:

  • v usk systému už jsou přihlášky na WOC2021 Tour a je tam limit účastníků, tak byste neměli váhat!
  • v neposlední řadě už musíme řešit i letní kemp ve Švédsku. Plán zůstává stejný z letoška, tj. O-Ringen, týden soustředko a Ungdomens Tiomila. Potvrďte mi prosím účast v usk systému, počet míst ve štafetách i v mikrobusech je omezený, tak ať to co nejdřív rozseknem!

#uskgainsmomentum #nevergiveup