Odpočinkový a přihlašovací týden

Víkendové závody v Doksech nás prověřily po všech stránkách; podrobnější reportáže se doufám dočkáte od někoho jiného, já se po svém sobotním výkonu raději zdržím dalšího komentáře 😉 každopádně si všichni potřebujeme tento týden trochu orazit:

  • kdo si chce přece jen v týdnu zaběhat s mapou, je ve středu další trénink TSM, na mapě z oblastního mistrovstv štafet. Typ: okruhy na mapě s omezenými informacemi; Místo srazu: 16:10 u stanice metra Ládví, odjezd busu v 16:15, pokud byste nestíhali, volejte Kubovi (725 712 373), pokud máte větší zpoždění než 5 minut, tak ani nevolejte, autobus nemůže čekat! Místo tréninku: Košátky, vzdálenost z autobusu na start cca 500 m; Mapa: Špenát 1:10 000, stav březen 2019; Časomíra: čas okruhů bude měřen na čipy, s vyčítáním do mobilu, vezměte si SI čip! Přihlášky do úterý 4.6. do 24:00 v komentářích na FB, nebo mi do 22:00 pošlete SMS a já vás přihlásím. Návrat busu na Ládví, cca 20:00.
  • ve čtvrtek místo běhání máme možnost si vyzkoušet pádlování, případně přímo kanoepolo na Vltavě. Sraz v 17:00 v Intercampu TJ Kotva Braník. Potřebujete oblečení do lodě, veškerý materiál nám půjčí. Vypadá to, že by teplo mohlo vydržet, ale půjdeme za každého počasí, tak kdyby se ochladilo, vemte propocovák a elasťáky, ale přijďte každopádně.
  • o víkendu tradiční kola, info u Ivči

Oč volnější bude týden z hlediska tréninku, o to ostřejší budou termíny klíčových přihlášek. Pohlídejte si je, ať něco nepropásnete:

  • už včera končil termín na MČR na middlu, pokud to někdo i přes Michalovy připomínky propásl, je tam ještě do 9.6. druhý termín
  • dnes do večera se musíte přihlásit na Pěkné prázdniny v Turnově, aby se Anežka mohla pokusit nás zítra ráno protlačit do limitu. Je to zvláště důležité pro ty, kdo chtějí jet s TSM na letní akademii do Turnova (soustředko končí právě PP). Přihláška na soustředko je zvlášť, info už je venku na webu TSM/SCM – akce je otevřená pro všechny!
  • do čtvrtka bych potřeboval potvrdit, kdo pojedete na letní camp do Švédska/Dánska; akce bude v systému dnes večer. Přihlášku na závody v Dánsku si pak přes web zařídíte sami, termín je 15.6. – instrukce dám sem na web (nejdříve ale musím potvrdit, jak to vychází s místem autech).kontext
  • další akce, která se objeví v systému dnes bude týdenní lyžařské soustředění na Božím Daru 8.-15.12.; končit se bude zase hladkými závody SK Rover. Letos bude vypsáno svazem jako akademie pro dorostence 15 – 18 let (ve stejném termínu, jako akademie Vlastičky na Mísečkách, která ale bude určená pro 10 – 14 let). Celková kapacita bude 45 dorostenců, takže parťáků na trénink tam bude dost, s vámi by tam měli být 4 instruktoři z okruhu LOBácké repre. Soustředko bude vypsáno v Orisu a může být velký zájem. Prototože ale USK akci spolupořádá, tak kdo se mi přihlásí dopředu v systému má garantované místo
  • letní ani zimní akademie se netýká Nika, Dana a Hanky kteří jsou (stejně jako Marys a Vojta Šubrt) zařazení do repre dorostu v LOB a v obou termínech mají vlastní akce; máte ale poslat Veganovi vyplněný dotazník z junior.ski-o.cz (termín byl do 1. června)
  • jo a nezapomeňte doplnit trénovací součtovou google tabulku

Kdyby cokoliv nebylo jasné, ozvěte se a ptejte se!

Vašek