Nepropásněte přihlášky!

Bacha ať v podzimním shonu a přípravách na zimu nepropásnete přihlášky na:

  1. Naše PŽ v neděli 4.11. – termín je do dneška; když ho nestihnete, je tam ještě druhý termín do středy 20.00 – pohlídejte si prosím, ať tam jste všichni co nejdřív, ať zbytečně nepřiděláváte práci Michalovi s Martinem.
  2. V sobotu před tím si zaběhneme kros na Zlíchově – O pohár panny z Dívčích hradů. Počítá se do požadovaných 6ti závodů za Zdravotník. Pak bychom se rovnou jeli vyklouzat na kolcích po Chuchelské straně Vltavy.
  3. Nejpozději do našich PŽ 4.11. je potřeba si objednat oddílové lyžařské kombošky + případně doobjednat oblečky na léto. Objednává se v této tabulce. Nepropásněte to, hned v neděli se odesílá objednávka, abychom stihli dodávku do zimy. Další příležitost bude nejdřív za rok.
  4. Ve stejném termínu se přihlašte i na lesní brigádu, která bude stejně jako loni v sobotu před Kunratickou. Prosím abyste tam šli všichni, pokud je to jen trochu možné. Pro vztahy s majiteli lesa, kde trénujeme a pořádáme závody, je důležité ukázat, že si lesa vážíme a umíme máknout nejen při běhání.
  5. No a nakonec nezapomeňte na první lyžařské soustředko na Mísečkách. Tentokrát máme celou Rolbu jen pro dorosteneckou skupinu, můžou teda v pohodě jet úplně všichni, i když nejste registrovaní ve Zdravotníku. Podmínkou je jenom to, abyste měli fungující vybavení jak na bruslení, tak i na klasiku! Pokud vás tam povezou rodiče, můžou se nahlásit a přespat taky. Tak neváhejte, chata je velká, ale ne nafukovací!