Konečně si zase zazávodíme!

Se všemi covidovými vlnami jsme se zatím dokázali vypořádat a natrénovali celkem dost a dobře. I sebelepší trénink je ale furt jen trénink, takže je skvělý, že konečně snad dostaneme příležitost to prodat i v závodech:

  1. Přístí víkend 22.-24.1.  se jede mistrovství republiky v hladkých, kde by měli jet Markul, Kiki, Maty a Adam za Zdravotník  a Jirka s Michalem (a taky Kryštof) za Rover. Nik s Marysem se postupně vrací do formy a budou ještě trénovat s LOBáckou repre. Ostatní by měli využít krásné podmínky a poladit fazónu na lyžích.
  2. Týden na to 29.-31.1. pořád žije šance, že se podaří uspořádat v Jeseníkách MČR v LOBu, kde by se měly jet i štafety! Rozhodne se nejpozději 25.1. Tam by pak měli jet ideálně všichni, štafety jsou naše doména! Pokud nebude mistrovství, uskuteční se alespoň v omezeném rozsahu nominace na EYSOC, kde by se měli určitě ukázat Markul, Kiki, Hanka, Maty, Adam, Nik a Marys.
  3. První únorový víkend budou zase buď LOBy pro všechny nebo jen druhá část nominace.
  4. No a  22. – 28.2. se snad v Estonsku  podaří uspořádat Mistrovství Světa a Evropy v LOB a doufejme, že i s početnou reprezentací z naší tréninkové skupiny!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *