Další program a další akce, informace a zase informace

Zdravím lyžníky,

Uplynulý víkend jsme za nádherného počasí závodili jednak v Jilemnici, jednak v Klingenthalu na LOBech. Všude kápla i nějaká podiová umístění.Doufám že to tak bude pokračovat. Nyní několik důležitých bodů:

1) Především důležitá změna!!! Středeční trenink 25.1. z důvodu smogové situace nebude v Chuchli ale v Hostivaři na přehradě. Sejdeme, respektive vyrážíme, v 18 hod od parkoviště zde  Kdo přijde pozdě, hledá nás na přehradě. Vemte si čelovky!!!

2007 a mladší si vemte klasičky.

2) Ted nás čeká vrchol sezony v podobě účasti a pořádání závodů ve Vysokém nad Jizerou. Zde došlo ke změně ubytování, místo Nístějky, kde jsme byli minule, se bude bydlet v ubytovně TJ Vysoké (sokolovna) Je to asi 500m od náměstí směrem na Semily. Je to trochu komfortnější a stojí to 200 Kč/noc. Jsou tam kuchyňky na uvaření snídaně nebo i většího jídla, ale asi ne pro všechny. Ohledně jídla dám ještě vědět.

Podstatné ale je, že tam máme jen 39 míst, přihlášených na ubytování ze so/ne je 48. Vzhledem ke chřipkové epidemii a jiným příčinám žádám všechny, aby mi obratem nejpozději  do středy ráno aktualizovali svoje účasti. V případě potřeby je tam možnost přespat ve společenské místnosti na zemi. V příloze posílám seznam, tak to prosím zkontrolujte. Dále připomínám, že v sobotu jsou závody od 11 hod v Jilemnici a v neděli od 11 hod ve Vysokém. Protože oboje pořádáme, bude potřeba pomoc, zejména v neděli – v sobotu budeme akorát dělat vyhlášení. Propozice viz příloha.

V pátek je sraz ve Vysokém na tratích (Petruškovy vrchy) ve 13.30. Pujde se na klasiku, protože tam budou na to upravené tratě.

3) Další víkend jsou pololetky a na ně navazují jarňáky P6-10. Původně jsme si mysleli, at si od nás odpočnete, ale pár lidí se ptalo a odpočnout si nechtějí. Moc se nám teď líbilo v Jilemnici. Bohužel sokolovna je obsazená, ale našel jsem penzion Javorek, je to asi 2 km JZ od Jilemnice. Je tam 17 míst v 5ti pokojích za 250/noc. Pokud se dá dohromady skupinka, dejte mi vědět do středy na treninku. Nebo se může jet na oddílovou chalupu do Rokytnice,  tam je to s vlastím spacákem a mytím v sauně, pokud to tam neznáte. Tam jsou stopy 1 km od chalupy, jinak jsou kolem samé sjezdovky.

4) Další závody jsou ve středu 1. února v Chuchli, propozice zde  Start prvních je v 17 hod, tak si udělejte čas, at tam jste včas. Přihlášky mají přes nesmyslný systém zde   Protože do 15let je to zdarma, tak se přihlašte přes USK nebo mě emailem, já jim to dám na místě hromadně. Ti nad 15 let by se měli přihlásit rovnou u nich, zaplatíme to na místě. Jako oddíl udávejte ZDRP.

5) Poslední hladké lyžařské závody jsou 11-12. března v Jablonci Břízkách. To je ještě daleko…..

SKOL,

Zdeněk Laciga, Kamenáč